Češko Selo bolje od Slavonca Češko Selo bolje od Slavonca
ČEŠKO SELO – U 11. kolu Druge županijske nogometne lige sisačko-moslavačke nogometaši Češkog Sela ugostili su momčad Slavonca iz Lipovljana od koje su bili... Češko Selo bolje od Slavonca

ČEŠKO SELO – U 11. kolu Druge županijske nogometne lige sisačko-moslavačke nogometaši Češkog Sela ugostili su momčad Slavonca iz Lipovljana od koje su bili bolji 3:1.

Domaći su priprijetili već u 9. minuti kada je Tokić s 20-ak metara, s lijeve strane, uputio oštar udarac, ali lopta je prohujala tik uz samu suprotnu vratnicu, a u 21. minuti Marić se na desnoj strani, također na 20-ak metara, oslobodio pratnje i u izglednoj prigodi uputio udarac istog učinka kao i prethodni. Međutim, samo minutu kasnije, s gotovo istog mjesta, Tokić je iz „slobodnjaka“ uzdrmao vratnicu od koje lopta odbila iza leđa gostujućeg vratara Matejaša. Nakon toga „probudili“ su se i gosti, te su uzvratili u 24. minuti kada je Šakić ubacio loptu s desne strane u sredinu domaćeg kaznenog prostora do Curića čiji je odličan udarac domaći vratar Fetić isto tako obranio, a isti učinak oba igrača imali su i 35. minuti kada je ovaj puta gostujućem napadaču asistirao Bilandžija. U samom finišu prvog dijela, u 45. minuti, za domaće je još jednim dalekometnim udarcem, nakon što je lopta izbačena iz 16-erca, pokušao Tokić, ali bio je neprecizan za nekoliko centimetara iznad okvira.

Početak drugog dijela donio je nova uzbuđenja i već u 49. minuti gosti su poravnali iz 11-erca preko svog najagilnijeg igrača Curića nakon što je prethodno Sučević igrao rukom u svom kaznenom prostoru, ali ubrzo nakon toga, u 51. minuti, domaći su došli do nove prednosti prema već uhodanom receptu kada je slobodni udarac s 19 metara ponovo izveo Tokić, ali je ovaj puta pokraj „živog zida“ naciljao donji lijevi kut vratara Matejaša. U 57. minuti gosti su bili blizu novog poravnanja kada su brzu kontru izveli Pernička i Curić koji je izbio sam pred vratara Fetića, ali i ovom prilikom domaći čuvar mreže bio je uspješniji, dok je u 61. minuti Tokić za domaće ponovo pokušao dalekometnim projektilima, ovaj puta s oko 25 metara kada se lopta od lijeve vratnice odbila izvan igrališta. Novu prigodu domaći nisu iskoristili niti u 67. minuti kada je Blažević izveo udarac iz kuta s lijeve strane, a Sučević s metra potom prebacio cijela vrata. U samom finišu, u 80. minuti, s domaće strane dobro su kombinirali Kizilkaya, Danijel Jukić i Grgić koji je izglednoj prigodi s 10-ak metara pucao ravno u gostujućeg vratara, ali je zato Danijel Jukić u 83. minuti bio daleko uspješniji kada je nakon duge ispucane lopte pretrčao gostujućeg igrača Šakića i onda bez problema matirao vratara Matejaša. Ipak, u 90. minuti gosti su mogli ublažiti poraz u brzoj kontri Curića i Žanića koji je u konačnici bio neprecizan za nekoliko centimetara.

METALAC (Međurić) – LOKOMOTIVA (Kutina) 2:0

Trenutni poredak je: 1. MLADOST 28, 2. SOKOL 25, 3. PODOVI 21, 4. HAJDUK 19, 5. LOKOMOTIVA 18, 6. ČEŠKO SELO 16, 7. SUNJSKI 15, 8. CROATIA 15, 9. JELENGRAD 13, 10. UNA-MLADOST 11, 11. STRUG 9, 12. METALAC 7, 13. SLAVONAC 6, 14. ZELENI BRIJEG 3 boda.

U slijedećem 12. kolu, u nedjelju, 11. studenoga, od 13.30 sati, nogometaši Češkog Sela gostovat će u Selima kod momčadi Hajduka.