slo-mah

Hrastovčani napunili mrežu Mahova

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 5. kolu Druge županijske nogometne lige – Sisak, ugostili su momčad Mahova od koje su bili bolji 8:1.

Domaći su golijadu otvorili već u 3. minuti preko Petrovića, a nastavili su u 4. i 9. minuti, Lovrić i još jednom Petrović na asistencije Gašparića. Nakon toga i gosti su došli do pogotka u 15. minuti kada je Brlić izveo slobodni udarac s 25 metara, a domaći vratar Dumbović kratko odbio loptu na koju je natrčao Marko Brlečić. U prvom dijelu Hrastovčani su mogli i „podebljati“ vodstvo, ali Gašparić je, nakon duplog pasa s Marićem, samo uzdrmao vratnicu iznad vratara Petrasa koji je u 52. minuti skrivio prekršaj pred svojim vratima nad Gašparićem, a uspješan realizator najstrože kazne bio je Petrović. Ipak, Gašparić se upisao u strijelce u 56. minuti kada mu je, na rubu kaznenog prostora, Mandić odlično spustio visoku loptu i gostujući vratar Petras po peti puta je morao po nju u mrežu. Na novi domaći pogodak trebalo je čekati samo dvije minute kada je na ubačenu loptu s lijeve strane na suprotnoj utrčao Petrović i pospremio je u mrežu. U 72. minuti u strijelce se upisao i Vule nakon što je prethodno Rokić izbio sam iza gostujuće obrane, a vratar Petras uspio samo loptu odbiti do domaćeg napadača kojem je preostalo samo poentirati. U samom finišu, u 81. minuti, gosti su mogli ublažiti poraz iz kaznenog udarca, ali domaći vratar Dumbović obranio je udarac Marka Brlečića s „kreča“, dok je golijadu zaključio Mandić u 85. minuti kada je pobjegao po lijevoj strani i efektno zakucao loptu u mrežu.