Hrvači Petrinje pobjednici 12. memorijala „Mirko Kosmat“ Hrvači Petrinje pobjednici 12. memorijala „Mirko Kosmat“
PETRINJA – U sklopu obilježavanja 70. obljetnice hrvanja u Petrinji održan je tradicionalni 12. međunarodni hrvački turnir „Mirko Kosmat“ na kojem je nastupilo 219... Hrvači Petrinje pobjednici 12. memorijala „Mirko Kosmat“

PETRINJA – U sklopu obilježavanja 70. obljetnice hrvanja u Petrinji održan je tradicionalni 12. međunarodni hrvački turnir „Mirko Kosmat“ na kojem je nastupilo 219 hrvača i hrvačica iz 26 klubova iz Hrvatske i inozemstva.

U ime domaćina sve sudionike je pozdravio Zvonko Belošević, tajnik Hrvačkog kluba „Petrinja“, a turnir je otvorio Marko Badrić, predsjednik Petrinjskog sportskog saveza, te je tom prigodom kazao: „Dvanaesti memorijalni međunarodni turnir u hrvanju nešto je što godinama u Petrinji donosi ovoliki broj djece i nadam se da ćete u korektnoj i fer borbi ostvariti što bolje rezultate i da ćete iz Petrinje otići najboljim svojim osobnim rezultatima i da ćete pronijeti glas da je u Petrinji bio izvanredno organiziran turnir.“

Rezultati su:

– mlađi dječaci/djevojčice – početnici –

28 kg

1. Jakov Kaurin (METALAC – Zagreb)

2. Bartol Špišić (GLADIJATOR – Sisak)

3. Lea Majić (PETRINJA)

30 kg

1. Ivan Radučević (PETRINJA)

2. Mateo Škrapec (SESVETSKI KRALJEVEC)

3. Ivano Mihajlović (SISAK)

33 kg

1. Tomas Kičinbaći (PODRAVKA)

2. Ali Ustundag (PODRAVKA)

3. Josip Petak (PODRAVKA)

36 kg

1. Ivan Bačani (LUDBREG)

2. Pavel Pešut (PETRINJA)

3. Ilhan Kukić (BOSNA – Sarajevo)

– stariji dječaci – početnici –

30 kg

1. Roko Ćurić (SLATINA)

2. Mihael Marošević (SLATINA)

3. Luka Radoš (ZAGREB)

33 kg

1. Hrvoje Varga (METALAC)

2. Marko Jerković (GOSPIĆ)

3. Danijel Marošević (SLATINA)

36 kg

1. Dario Grgurić (GOSPIĆ)

2. Saša Babić (ISTARSKI BORAC)

3. Toni Jagarinec (SLATINA)

40 kg

1. Toni Mijić (ŠIBENIK)

2. Lovre Strika (ZADAR)

3. Vilmos Zakanyi (DEL-ZSELIC – Szigetvar)

44 kg

1. Kristof Toth (DEL-ZSELIC – Szigetvar)

2. Martin Slivšek (SISAK)

3. Sebastijan Poljak (KLINČA SELA)

49 kg

1. Niko Ivanac (ZADAR)

2. Filip Kuharić (PODRAVKA)

3. Leon Kuzman (HERKUL – Zagreb)

54 kg

1. Hrvoje Naglić (GOSPIĆ)

59 kg

1. Moreno Drvodelić (SISAK)

2. Luka Šulj (PODRAVKA)

63 kg

1. Dino Odobašić (PETRINJA)

– mlađi dječaci –

33 kg

1. Dominik Vrbanac (PETRINJA)

2. Rene Dulikravić (LUDBREG)

3. Sergej Petković (ISTARSKI BORAC)

36 kg

1. Ivan Benko (PODRAVKA)

2. Borna Rajh (LUDBREG)

3. Rene Dulikravić (LUDBREG)

40 kg

1. Ino Pavić (SLATINA)

2. Nikola Krajčinović (PETRINJA)

3. Benjamin Veršec (LOKOMOTIVA)

44 kg

1. Sebastian Čibarić (LIKA)

2. Stipe Cerjak (SISAK)

3. Cris Benček (VINDIJA)

49 kg

1. Daniel Bogdan (DEL-ZSELIC – Szigetvar)

2. Antonio Lukač (ZAGREB)

3. Noa Ljubić (LIKA)

54 kg

1. Ivan Adžaga (PODRAVKA)

2. Mateo Barić (SISAK)

3. Roko Paškov (Metalac)

59 kg

1. Valentino Vidović (PETRINJA)

2. Boris Bolant (PIK VRBOVEC)

3. Grga Filajdić (LIKA)

65 kg

1. Josip Benko (PODRAVKA)

2. Ivano Vidović (PETRINJA)

3. Luka Kevrić (ZADAR)

– stariji dječaci –

38 kg

1. Filip Mikulić (PETRINJA)

2. Matej Mihalic (PIK VRBOVEC)

48 kg

1. Renato Osmanović (SESVETSKI KRALJEVEC)

2. Robert Bošnjak (ZAGREB)

52 kg

1. Bruno Čabula (HERKUL – Zagreb)

2. Matej Rebić (HERKUL – Zagreb)

3. Marin Pepić (HERKUL – Zagreb)

57 kg

1. Karlo Mikec (METALAC – Zagreb)

2. Lukas Tomić (LIKA – Zagreb)

3. David Hlatki (PETRINJA)

62 kg

1. Dominik Djok (LIKA – Zagreb)

2. Luka Mikec (METALAC – Zagreb)

3. Niko Kamenjašević (HERKUL – Zagreb)

68 kg

1. Franjo Ćorluka (HERKUL – Zagreb)

2. Mateo Šehić (TREŠNJEVKA – Zagreb)

3. Rafael Šatović (SISAK)

75 kg

1. Dorijan Vincelj (METALAC – Zagreb)

2. Lovre Strmota (LIKA – Zagreb)

3. Marin Maršić (HERKUL – Zagreb)

85 kg

1. Tomislav Brkan (HERKUL – Zagreb)

2. Marko Miketek (ZAGREB)

– kadeti –

60 kg

1. Luka Jandrić (PETRINJA)

2. Josip Hader (ZAGREB)

3. Luka Čizmin (LIKA)

65 kg

1. David Čurila (LUDBREG)

2. Borna Pavičić (PETRINJA)

3. Lovro Zurak (METALAC)

71 kg

1. Kristijan Bošnjak (ZAGREB)

2. Edi Kelemenić (VINDIJA – Varaždin)

3. Filip Grahovac (SLATINA)

80 kg

1. Josip Simendić (METALAC – Zagreb)

2. Nermin Berberović (ZAGREB)

3. Ivica Florijanić (VINDIJA – Varažin)

92 kg

1. Klemen Podgorelec (MURSKA SOBOTA)

2. Emil Osmanagić (PETRINJA)

100 kg

1. Bernard Novtić (HERKUL – Zagreb)

Ukupni poredak je:

1. PETRINJA 403 boda

2. METALAC 269 bodova

3. LIKA 263 boda

Komentari

Ivica Mioković Novinar / Sportski Urednik

Urednik, novinar i radijski voditelj na Petrinjskom radiju i Portalu 53. Novinarstvom se bavi više od 30 godina, a bogatu novinarsku karijeru ispunio je brojnim člancima i emisijama. Danas, osim novinarskog posla i izvještavanja sa brojnih terena, je glavni urednik sportske redakcije Petrinjskog radija i Portala 53, te vodi i uređuje sportsku emisiju Treće poluvrijeme.