moslavina

Juniori kutinske Moslavine pobjednici KUP-a NS SMŽ

KUTINA – U završnici juniorskog KUP-a Nogometnog saveza sisačko-moslavačke županije u Kutini su igrali domaća Moslavina i petrinjska Mladost, a domaći su bili uspješniji 2:0.

Prvi su ozbiljnije priprijetili Petrinjci u 25. minuti kada se Đebro probio po lijevoj strani i pokušao ugroziti vratara Bartoleca koji je loptu odbio ponovo do petrinjskog napadača čiji je i drugi pokušaj domaći čuvar mreže uspio neutralizirati. Dvije minute kasnije i domaći su bili u prigodi kada je Rekavić s desne strane ubacio loptu pred gostujuća vrata gdje ju je glavom dočekao Borić, međutim prošla je tik pokraj okvira. Ipak, u 37. minuti domaći su poentirali kada se lopta u intervenciji gostujućeg vratara Sekulića visoko odbila na 2-3 metra gdje je najviši u skoku bio Švajka i glavom je skrenuo u mrežu.

Na početku drugog dijela, u 47. minuti, domaći su stigli i do drugog pogotka kada je dugu loptu sa sredine igrališta neometani Borić u kaznenom prostoru, okrenut leđima prema vratima, glavom skrenuo u donji desni kut vratara Sekulića. U 55. minuti Petrinjci su stigli do još jedne dobre prigode kada je Mioković sa sredine igrališta pred domaćim vratima pronašao Pedlju koji je poslao loptu za malo pokraj vrata, a u 87. minuti u dobroj poziciji se još jednom našao Đebro, ali za koju sekundu ostao je sporiji od lopte, ubačene s desne strane, koja je ispred njega završila izvan igrališta.

Također, u Petrinji su u istom natjecanju, u kategoriji kadeta igrali isti protivnici od kojih su Kutinčani bili bolji 2:1.