mla-ku

Mladost bolja od prvenstvenog suparnika Kurilovca

PETRINJA – U sklopu priprema za nastavak prvenstva Treće hrvatske nogometne lige – Središte nogometaši petrinjske Mladosti odigrali su treću trening utakmicu protiv prvenstvenog suparnika, momčadi Kurilovca, od koje su bili bolji 3:2.

Petrinjci su već u trećoj minuti došli do prednosti kada je Radošević, s lijeve strane, uputio oštru loptu pred gostujuća vrata gdje ju je dočekao Abramović i skrenuo u mrežu, a isti igrač u 18. minuti „ukrao“ je loptu Raiću i sam krenuo prema vrataru Debijađiju koji ga je oborio za najstrožu kaznu koju je uspješno realizirao Dumbović koji se potom u 34. minuti našao na pravom mjestu nakon Špišićevog ubačaja iz kuta s slijeve strane za uvjerljivih domaćih 3:0. Ipak, u finišu prvog dijela, u 40. minuti, gosti su došli do smanjenja rezultata kada je Radošević u naletu oborio Adžića, a precizan s bijele točke bio je Sedlaček.

Drugi dio donio je također dosta uzbuđenja pred jednim i drugim vratima, ali tada su glavne uloge preuzimali vratari Jelavić i Debijađi, međutim domaći čuvar mreže kapitulirao je u 88. minuti kada se Cruz probio iza domaće obrane i postavio konačnih 3:2.

Također, dva puta su i vratnice bile na strani vratara, a protiv potencijalnih strijelaca, odnosno to se dogodilo s gostujuće strane Mariniću u 22. minuti, te s domaće Korečiću u posljednjim trenucima susreta.