din-mla-n

Mladost poražena u Odranskom Obrežu

ODRANSKI OBREŽ – U 14. kolu Treće nogometne lige – Centar nogometaši petrinjske Mladosti gostovali su u Odranskom Obrežu kod momčadi Dinama od koje su poraženi 4:1.

Već u 4. minuti domaći su došli do prednosti kada je Vučić pobjegao gostujućoj obrani i našao se pred vratarom Gugecom kojeg je u konačnici matirao, a u 18. minuti Ćorić je u pokušaju ubacivanja pred gostujuća vrata poslao loptu pod vratnicu odakle ju je gostujući čuvar mreže uspješno izbacio izvan igrališta. Nakon toga i Petrinjci su, u 21. minuti, došli do prve prave prigode kada je Alapić s desne strane ubacio loptu na peterac gdje ju je Kasumović kratko odbio do Hrnčevića koji nije propustio prigodu matirati domaćeg vratara Šolčića. Ubrzo zatim domaći su došli do nove prednosti u 32. minuti kada je vratar Gugec u kaznenom prostoru nepropisno zaustavio Vučića, a uspješan realizator s „kreča“ bio je Ćorić.

Na početku drugog dijela, u 51. minuti, Obrežani su „podebljali“ prednost ponovo preko Vučića i to u dva poteza, odnosno najprije se odlučio na udarac s 20 metara, a lopta se odbila od vratnice na koju je natrčao i pospremio je u mrežu. U 66. minuti viđen je i atraktivan potez Ćorića kada je s ruba kaznenog prostora škaricama poslao loptu za malo pokraj vrata, a u 72. minuti Savičić se dobro probio po desnoj strani i na petercu pronašao Šimića koji je iz prve skrenuo loptu koju je vratar Gugec efektno izbacio iz svoga donjeg lijevog kuta. Ipak, u 74. minuti domaći su došli i do novog pogotka kada se Ćorić našao na rubu šesnaesterca gdje mu je u blok istrčao vratar Gugec, ali uspio je proslijediti loptu do Bare kojem nije bilo teško pogoditi praznu mrežu. Pri samom kraju, u 83. minuti, još jednom su u izravnom dvoboju bili Vučić i Gugec koji je uspješnim padom u noge spriječio najgore, a ona su u posljednjoj minuti domaći mogli doći i do „petarde“, ali Woon se u tom trenutku upisao u rubriku nevjerojatnih promašaja kada je sam, s peterca, prebacio prazna vrata.

SEGESTA – KARLOVAC 1919 0:2

Trenutni poredak je: 1. KARLOVAC 1919 35, 2. LUČKO 32, 3. MAKSIMIR 27, 4. VRAPČE 27, 5. SEGESTA 22, 6. SAMOBOR 22, 7. GAJ MAČE 20, 8. TREŠNJEVKA 20, 9. KURILOVEC 19, 10. BISTRA 17, 11. VRBOVEC 16, 12. DINAMO 16, 13. PONIKVE 16, 14. LUKAVEC 15, 15. RAVNICE 15, 16. HAŠK 1903 13, 17. MLADOST 11, 18. SAVA STRMEC 9 bodova.

U slijedećem 15. kolu, u subotu, 19.11.2022., od 14 sati, nogometaši petrinjske Mladosti, na Gradskom stadionu, bit će domaćini momčadi HAŠK 1903 iz Zagreba.