mla-top

Mladost prijateljskom „petardom“ ispratila Topusko

PETRINJA – U sklopu priprema za nastavak prvenstva Treće hrvatske nogometne lige – Središte nogometaši petrinjske Mladosti odigrali su drugu prijateljsku utakmicu protiv županijskog ligaša Topuskog od kojeg su bili bolji 5:2.

U prvom dijelu, u razmaku od pet minita (10,12,15), trostruki strijelac bio je Petrović kada se našao na pravom mjestu, pred samim gostujućim vratima na ubačaje s desne strane najprije Đebre, zatim Dolovčaka, a u trećem slučaju Đebrina lopta odbila mu se od vratnice.

U drugom dijelu, u 52. minuti, iz sredine kaznenog prostora Pedljo je uspješno iskoristio grešku gostujuće obrane, a potom su gosti smanjili rezultat, dva puta preko Krmpotića (68,70), a konačni je postavio Đusi (81) iz kaznenog udarca kada je prethodno Abramović nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru.