Mladosti u derbiju bodovi iz Odranskog Obreža Mladosti u derbiju bodovi iz Odranskog Obreža
ODRANSKI OBREŽ – U derbiju 12. kola Četvrte nogometne lige – Središte Zagreb nogometaši petrinjske Mladosti gostovali su u Odranskom Obrežu kod momčadi Dinama... Mladosti u derbiju bodovi iz Odranskog Obreža

ODRANSKI OBREŽ – U derbiju 12. kola Četvrte nogometne lige – Središte Zagreb nogometaši petrinjske Mladosti gostovali su u Odranskom Obrežu kod momčadi Dinama od koje su bili bolji 2:1.

Prva uzbuđenja dogodila su se u 8. minuti najprije pred domaćim vratima kada je Krmpotić s desne strane uposlio Papića koji je sa 7-8 metara pucao ravno u domaćeg vratara Sučića, dok je u istoj minuti, u brzoj domaćoj kontri po lijevoj strani Pralas također sa 7-8 metara pucao ravno u ruke vrataru Kovačeviću. Novu prigodu Petrinjci su imali i u 12. minuti kada je Gršić s ruba 16-erca, s lijeve strane, ubacio upotrebljivu loptu na domaći „peterac“ gdje je najviši u skoku bio Krmpotić nakon čijeg je udarca glavom lopta preletjela vratnicu, a onda su u slijedećoj situaciji, u 16 minuti, gosti i poentirali preko Bezića iz 11-erca nakon što je prethodno, na desnoj strani, oboren Baćan na ulasku u kazneni prostor. Nakon toga dobar prodor po desnoj strani izveo je Hrnčević u 21. minuti, ali njegov odličan ubačaj pred sama domaća vrata nitko nije pratio i lopta je na suprotnoj strani završila izvan igrališta, a dvije minute kasnije na suprotnoj strani Grdenić se na 10-ak metara iznenada našao sam iza Mladostine obrane, međutim vratar Kovačević mu je ušao u blok i izbacio loptu izvan igrališta. U prvom dijelu domaći su najbliži pogotku bili u 36. minuti, u brzoj kontri, kada je Pralas s ruba 16-erca naciljao vratnicu, a do kraja poluvremena još je Hrnčević pokušao za goste u 41. minuti kada se s desne strane našao pred domaćim vratima i ciljao suprotnu stranu, ali lopta je prohujala tik uz vratnicu.

Na početku drugog dijela, u 50. minuti, ponovo su priprijetili Petrinjci preko Jandrića po lijevoj strani koji je asistirao Špišiću na rubu kaznenog prostora nakon čijeg je dobrog udarca vratar Sučić lijepom paradom spasio svoju mrežu, međutim u 65. minuti nadmudrio ga je Hrnčević kada je pobjegao po lijevoj strani i s ruba igrališta pogodio mrežu u suprotnom kutu. U 68. minuti za domaće je još jednom pokušao Pralas iz okreta s ruba 16-erca, a vratar Kovačević je loptu ukrotio, međutim u 71. minuti, gotovo s istog mjesta, lobom ga je matirao Grdenić nakon nesporazuma u obrani Marovića i Baćana. Na kraju, u 90. minuti, gosti su izveli brzu kontru koju je povukao Drljača, a okončao Jandrić odmjerenim i preciznim udarcem s 20 metara u gornji desni kut vratara Sučića koji je lijepom intervencijom neutralizirao udarac i sačuvao svoju mrežu.