Petrinjci s(p)retno do podjele bodova Petrinjci s(p)retno do podjele bodova
PETRINJA – Rukometaši Petrinje u 8. kolu Druge hrvatske rukometne lige – sjever ugostili su drugu momčad zagrebačke Dubrave, a susret je okončan bez... Petrinjci s(p)retno do podjele bodova

PETRINJA – Rukometaši Petrinje u 8. kolu Druge hrvatske rukometne lige – sjever ugostili su drugu momčad zagrebačke Dubrave, a susret je okončan bez pobjednika 29:29.

Za Petrinjce nije dobro počelo, ali je dobro završilo, jer sve od starta pa do posljednje minute Zagrepčani su bili u rezultatskoj prednosti koja je u dva navrata, u 34. i 35. minuti, iznosila i pet pogodaka viška (13:18, 14:19), međutim domaći se nisu predavali i uporno su tražili svoju priliku koju su iskoristili 40-ak sekundi prije kraja prvim i jedinim pogotkom Filipa Krpačića koji je bio dovoljan za poravnanje rezultata i osvajanje jednog boda.

Što se strijelaca tiče goste je predvodio Marko Brajdić s deset pogodaka, a kao drugi, pola od toga, ostvario je Ivan Antonio Hančić, dok je u domaćim redovima najprecizniji bio Hrvoje Kokan sa šest, te dvojac Dorian Pijalović i Antonio Čunčić koji su se po pet puta upisali u listu strijelaca.