Petrinjčica napunila mrežu Lošinja Petrinjčica napunila mrežu Lošinja
PETRINJA – Nogometaši Petrinjčice, u 4. kolu Druge hrvatske malonogometne lige – sjever, ugostili su momčad Lošinja iz Malog Lošinja od kojeg su bili... Petrinjčica napunila mrežu Lošinja

PETRINJA – Nogometaši Petrinjčice, u 4. kolu Druge hrvatske malonogometne lige – sjever, ugostili su momčad Lošinja iz Malog Lošinja od kojeg su bili bolji 11:4.

Golijadu je otvorio Baniček u 3. minuti nakon brze akcije koju je sam započeo i okončao uz pomoć Hrvoja Marjanovića kojem je brat David u idućoj minuti bio asistent za povećanje vodstva. U 7. minuti već je bilo 3:0 nakon dodavanja Davida Marjanovića  i Gršićevog „projektila“ s devet metara pod samu vratnicu, a nakon toga poentirali su i gosti u 12. minuti u akciji u kojoj su sudjelovali asistent Baričević i strijelac Gadža. Do kraja prvog dijela Petrinjci su „podebljali“ prednost s dva nova pogotka kada je u 15. minuti David Marjanović oštrim udarcem s lijeve strane naciljao glavu Josipa Gorupa i lopta se zabila u mrežu, a isti igrač bio je, u 17. minuti, povratnom loptom s ruba igrališta asistent Gršiću koji je iz prve naciljao donji desni kut vratara Filkovića.

Na početku drugog dijela, u 23. minuti, Petrinjci su povećali vodstvo preko Hrvoja Marjanovića koji je s 2-3 metra samo skrenuo loptu u mrežu nakon dobre asistencije Lovrekovića s desne strane, a ona su gosti u 25. minuti došli do drugog pogotka kada se Cavedoni probio po lijevoj strani sve do ruba igrališta i povratnom loptom uposlio Saganića koji je matirao vratara Tolušića. Poslije toga uslijedila su dva nova pogotka Gršića, u 26. i 27. minuti, koji je najprije okončao brzu kontru zajedno s Gorupom, a u drugoj situaciji, nakon asistencije Barišića, preciznim udarcem s 12-13 metara u sam donji desni kut svladao vratara Filkovića. U 31. minuti za goste je po treći puta precizan ponovo bio Gadža kada je u trku, s 10-ak metara, pospremio loptu u donji desni kut. Potom su uslijedila tri domaća pogotka i to u 34. minuti kada je Baniček „ukrao“ loptu na sredini igrališta i oči u oči s vratarom Filkovićem poslao je ispod njega u mrežu, a u 35. minuti uz pomoć Davida Marjanovića pripremio je akciju za Hrvoja Marjanovića za deseti domaći pogodak, dok se u 38. minuti Gršić ponovo našao sam pred gostujućim čuvarom mreže, zaobišao ga i pogodio prazna vrata. Finiš susreta obilježila je situacija koje se ne viđa baš često jer vratar Filković je odlučio stvar uzeti u svoje ruke (noge) i u solo dionici matirao je kolegu Tolušića na suprotnoj strani za konačnih 11:4.

Rezultati 4. kola su:

FUTSAL KARLOVAC – OTOČAC 2:2

SISCIA – RAB 5:6

BJELOVAR – ZAGREB 92 6:7

JESENJE – NOVI MAROF 6:2

Trenutni poredak je: 1. Zagreb 92 12, 2. Jesenje 10, 3. PETRINJČICA 9, 4. Bjelovar 9, 5. Rab 7, 6. Futsal Karlovac 5, 7. Siscia 3, 8. Otočac 1, 9. Lošinj 1, 10. Novi Marof 0 bodova.

U idućem 5. kolu nogometaši Petrinjčice će gostovati kod momčadi Raba.

Uz to, sportski ugođaj u pauzi između dva poluvremena upotpunili su članovi plesne skupine „Zumba kids“ i njihova voditeljica Josipa Trklja.