pet-kij-k

Petrinjčica u „ruletu šesteraca“ u četvrtzavršnici HMNK-a

PETRINJA – Nakon „ruleta šesteraca“ nogometaši Petrinjčice plasirali su se u četvrtzavršnicu Hrvatskog malonogometnog kupa protiv momčadi Kijevo Knin budući je susret osminezavršnice okončan bez pobjednika 3:3.

Petrinjci su nakon prvog dijela imali prednost od dva pogotka kada ih je u vodstvo doveo Gorup u 10. minuti nakon što se Matković probio po lijevoj strani, a gotovo ista akcija uslijedila je i u 19. minuti na suprotnoj strani u kojoj su akteri bili asistent Baniček i strijelac Petrović.

Na početku drugog dijela gosti su anulirali prednost Petrinjaca, najprije u 22. minuti kada je poentirao Knežević, a minutu kasnije Džalto je iskoristio grešku domaće obrane i s desne strane lobom u suprotni kut matirao domaćeg vratara. U 29. minuti gosti su došli i do prednosti kada je Ilić iskoristio odbijanac od vratara Pezića, a tri minute prije kraja domaći su poravnali preko Gorupa koji je pred gostujućim vratima iskoristio dobro proigravanje Matkovića.

Nakon toga uslijedili su udarci sa šest metara u kojima su svih pet domaćih izvođača bili precizni (Matković, Lovreković, Baniček, Rimac, Gorup), dok su kod gostiju poentirala četvorica (Džalto, Knežević, Mujan, Ilić), a nakon udarca Marka Markovića vratar Pezić je loptu obranio.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.