pet-lud

Petrinjski rukometaši nastavili pobjedonosni niz

PETRINJA – Utakmicom protiv momčadi Ludbrega rukometaši Petrinje „otvorili“ su 16. kolo u prvenstvu 2. HRL – Sjever i na kraju su slavili s 36:23.

Već od samog starta Petrinjci su počeli postavljati stvari na svoje mjesto kada u poveli 4:0, a gosti su do svoga prvog pogotka došli tek u 8. minuti. Nakon toga domaća prednost je samo rasla i na kraju prvog dijela zaustavila se na +11 i ostavila goste na jednocifrenom rezultatu (19:8).

I u drugom dijelu rezultatski odnos kretao se u istom smjeru, te su u dva navrata Petrinjci došli do najveće prednosti (29:15, 36:22) koju su u posljednjim trenucima susreta gosti „spustili“ na konačnih +13 (36:23).

U domaćim redovima od 16 igrača samo njih pet nije se upisalo u listu strijelaca, a efikasnošću su prednjačili Karlo Rosspacher i Antonio Čunčić sa po sedam pogodaka, dok je u gostujućim redovima bio najefikasniji igrač susreta Dino Milošević s osam pogodaka, ali uz daleko slabiji učinak ostalih suigrača što je vidljivo i iz konačnog rezultata.

Zanimljivo je pak što se tiče vratara, odnosno domaći dvojac (Nenadić 11 – Demić 3) i gostujući (Novota 10 – Vresk 4) imali su ukupno isti broj obrana – 14.