Poraz petrinjskih rukometaša na startu novog prvenstva Poraz petrinjskih rukometaša na startu novog prvenstva
PETRINJA – Na startu novog prvenstva, u 1. kolu Druge hrvatske rukometne lige – sjever, rukometaši Petrinje ugostili su momčad Ivančice Ivanec od koje... Poraz petrinjskih rukometaša na startu novog prvenstva

PETRINJA – Na startu novog prvenstva, u 1. kolu Druge hrvatske rukometne lige – sjever, rukometaši Petrinje ugostili su momčad Ivančice Ivanec od koje su poraženi 27:18.

U konačnici devet pogodaka razlike može biti i kao podnošljiv poraz Petrinjaca obzirom da su gosti u nekoliko navrata imali i dvocifrenu prednost koja je pet minuta prije kraja dostigla i 13 pogodaka razlike (13:26). Jedinu prednost domaći su imali na samom startu utakmice kada su, nakon poravnanja, poveli 2:1, a nakon toga gosti su iz minute u minutu stvarali prednost i Petrinjce nakon prve dionice ostavili na sam pet pogodaka (5:14).

Isti scenarij odvijao se i tijekom drugog poluvremena koji su Ivančani kontrolirali od prve do posljednje sekunde i nisu Petrinjcima pružili bilo kakvu nadu u povoljniji rezultat, a njihovom uspjehu, uz najefikasnije Posavca i Huđa sa po šest pogodaka, u velikoj mjeri pridonio je i vratar Nikola Geci s 18 obrana.