pet-zag

Rukometaši Petrinje pobjedom protiv Zagorice učvrstili vodeću poziciju

PETRINJA – Rukometaši Petrinje, u 9. kolu Druge hrvatske rukometne lige – sjever, ugostili su momčad Zagorice od koje su bili bolji 39:28.

Što se konačnog rezultata tiče domaći su već od samog starta dali naslutiti na koji način će graditi pobjedu, jer gosti su jedino na početku imali 1:1, a sve ostalo bilo je na strani Petrinjaca koji su postepeno stvarali prednost koja je u prvom dijelu bila najveća +6 (15:9) u 19. minuti, te +11 u tri navrata tijekom igre u drugom poluvremenu (33:22, 35:24, 36:25), kao i na samom kraju za konačnih 39:28.

Osim najpreciznijih Pijalovića (11) i Rosspachera (9) svoj doprinos dala su i sva tri vratara svojim uspješnim obranama (Nenadić 11, Pranjić 7, Demić 3), a također priliku su dobili i svi mladi igrači koji su bili u kadru.

DUBRAVA 2 – LIBRA TEHNIČAR

Trenutni poredak je: 1. PETRINJA 16, 2. SISAK 15, 3. RUGVICA 14, 4. SESVETE 2 11, 5. MAROF (-1) 10, 6. LIBRA TEHNIČAR (-1) 9, 7. ZG DUBRAVA (-1) 9, 8. VARAŽDIN 1930 2 9, 9. IVANČICA IVANEC 8, 10. DUBRAVA 2 (-1) 7, 11. TRNOVEC 7, 12. ZAGORICA 5, 13. ILOVA 1, 14. LUDBREG 1 bod.

U slijedećem, 10. kolu, rukometaši Petrinje gostovat će kod momčadi Libra Tehničar.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.