NeraValentinovo
Treće poluvrijeme – 18.09.2017.
U emisiji je bilo riječi o pripremnom razdoblju i početku natjecanja rukometaša i rukometašica u prvenstvima 2. HRL – sjever i 3. HRL – središe, a gosti su bili Dean Pijalović, trener Rukometnog kluba „Petrinja“ i Mirela Hrvačević, predsjednica Rukometnog kluba „Petrinia“. U rubrici „Riječ stručnjaka“ gostovao je Darko... Read more
Češko Selo minimalno, ali zasluženo protiv Mahova
PETRINJA – Nogometaši Češkog Sela, u 3. kolu 3. ŽNL NS SMŽ, ugostili su momčad Mahova od koje su bili bolji s minimalnih 1:0. Prvu izgledniju prigodu, u 13. minuti, domaći su odmah iskoristili, a na kraju je to bio i pobjedonosni pogodak. Najprije je nakon greške gostujuće obrane... Read more
Pobjeda rukometaša Petrinje na otvorenju sezone 2.HRL-sjever
PETRINJA – Rukometaši Petrinje pobjedom su startali u novo prvenstvo 2. HRL – sjever, a u 1. kolu bili su, s 33:28, bolji od momčadi Nedelišća. Gosti su bolje otvorili utakmicu i stvorili prednost, koja je iznosila najviše četiri pogotka (1:5) i koju su održavali sve do 20. minute.... Read more
Prva prvenstvena pobjeda Mladostaša
PETRINJA – Nogometaši petrinjske Mladosti upisali su prvu prvenstvenu pobjedu u 6. kolu Četvrte nogometne lige – Središte Zagreb u kojem su, s 3:0, bili bolji od momčadi Stupnika. Već u 2. minuti Petrinjci su stvorili prvu izgledniju prigodu kada se Prepelec probio po desnoj strani i pred gostujućim... Read more
Petrinjski sportski vikend (16.- 17.09.2017.)
NOGOMET – 4.NL-Središte Zagreb (6.kolo) MLADOST(Petrinja) – STUPNIK(Gornji Stupnik)  – 16.09.17. – 3:0 (Prepelec 2, Matić) – 3.ŽNL NS SMŽ (3.kolo) ČEŠKO SELO – MAHOVO – 17.09.17. – 1:0 (Blažević) PETROVEC – SLOGA(Hrastovica) – 17.09.17. – 1:1 (Lovrić) HRVANJE – 1.HHL-PREMIJER LIGA (1.krug) VINDIJA(Varaždin) – PETRINJA – 17.09.17. –... Read more
Petrinjski plesači finalisti Europskog prvenstva!
BRATISLAVA/PETRINJA – Sportski plesni par Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova, članovi Sportskog plesnog kluba „Petrinia“ iz Petrinje, ostvarili su povijesni rezultat za hrvatski sportski ples ušavši u finale Europskog prvenstva u standardnim plesovima. Proteklog vikenda u Bratislavi, Slovačka, održano je Europsko prvenstvo u standardnim plesovima za kategoriju starije mladeži... Read more
Treće poluvrijeme – 11.09.2017.
U emisiji je bilo riječi o domaćim i međunarodnim natjecanjima članova Plesnog kluba „Petrinia“, te o pripremama i početku prvenstva hrvatske hrvačke Premijer lige, a gosti su bili Natalija Antić Bjelac, predsjednica Plesnog kluba „Petrinia“ i plesni par Renata Faizerahmanova – Juraj Bjelac, te Vinko Kadečka, predsjednik Hrvačkog kluba... Read more
„Fenjeraši“ podijelili bodove
PETRINJA – U 4. kolu Četvrte nogometne lige – Središte Zagreb nogometaši petrinjske Mladosti ugostili su momčad Poleta iz Buševca, a susret je okončan bez pobjednika – 1:1. Obzirom na dosadašnji učinak (dva posljednja mjesta bez bodova) Petrinjcima i Buševčanima je već stvoren određeni pritisak za osvajanjem bod(ov)a. Na... Read more
Petrinjski sportski vikend (09.- 10.09.2017.)
NOGOMET – 4.NL-Središte Zagreb (4.kolo) MLADOST(Petrinja) – POLET(Buševec)  – 10.09.17. – 1:1 (Lovrić) – 3.ŽNL NS SMŽ (2.kolo) SLOGA(Hrastovica) – MLADOST(Greda) – 10.09.17. – 0:0 PPG RUJEVAC – ČEŠKO SELO – 09.09.17. – odgođeno Read more
Mladost u KUP-u NS SMŽ bolja od BSK-a
PETRINJA – Nogometaši petrinjske Mladosti plasirali su se u slijedeće kolo Kup-a Nogometnog saveza Sisačko-moslavačke županije nakon 2:0 pobjede protiv momčadi BSK-a iz Budaševa. Već u 10. minuti Petrinjci su došli do prve prednosti kada je Balen, u sredini kaznenog prostora, lijepo spustio loptu za Baničeka koji je preciznim... Read more
Na startu 3. ŽNL NS SMŽ Češko Selo i Gvozd podijelili bodove
PETRINJA – Nakon četiri godine Nogometni klub „Češko Selo“, iz istoimenog petrinjskog predgrađa, ponovo u natjecanju ima seniorsku momčad koja je uključena u prvenstvo 3. ŽNL NS SMŽ, a u 1. kolu, na svom igralištu, ugostili su momčad Gvozda. Susret je okončan bez pobjednika 3:3, bez obzira što su... Read more