Karlovac ponovo „koban“ za Mladost
PETRINJA – U odgođenoj utakmici prvog proljetnog, odnosno 16. kola Četvrte nogometne lige – Središte Zagreb, nogometaši petrinjske Mladosti ugostili su momčad Karlovca 1919 od koje su poraženi 4:2. Nakon golijade u prvom kolu u Karlovcu (7:2) povijest kao da se ponovila i u ogledu u Petrinji, odnosno ili... Read more
Jesenje slavilo u Petrinji
PETRINJA – Nogometaši Petrinjčice, u pretposljednjem 17. kolu 2. HMNL-sjever, ugostili su momčad Jesenja od koje su poraženi 7:5. Gosti su već u prvoj minuti, preko Presečkog, došli do prednosti, ali Petrinjci su s dva pogotka Papića u 11. i 12. minuti preokrenuli prednost na svoju stranu koja je... Read more
Mladost osvojila nova tri boda
PETRINJA – Nogometaši petrinjske Mladosti, u 22. kolu 4. NL – Središte Zagreb, ugostili su momčad Gradići od koje su bili bolji 3:1. Već na samom startu, u 9. minuti, Petrinjci su došli do prednosti kada je Krmpotić ubacio loptu prema Baničeku u gostujućem 16-ercu, a ovaj skrenuo prema... Read more
Prvo kolo Pike masters lige održano na Zvirištu u Novoj Drenčini
PETRINJA – Na jezeru „Zvirište“ u Novoj Drenčini ove je subote održano 1. kolo Pike masters lige. Domaćin ovog kola natjecanja u ribolovu na štuku bila je Ribolovna udruga „Petrinja“. „Danas se ovdje odvijalo prvo kolo Pike masters lige – lige koja se lovi u četiri kola. Okuplja ekipe... Read more
Sisak domaćin Državnog prvenstva u maratonu u kajaku i kanuu na mirnim vodama
SISAK – Kajak kanu klub Odra iz Siska bio je domaćin Državnog prvenstva u maratonu u kajaku i kanuu na mirnim vodama za 2018.godinu. Predsjednik Kluba Dražen Mrkša je kazao kako je ovo njihovo drugo domaćinstvo jednog ovakvog natjecanja, a ove godine okupili su oko 90-tak kajakaša i kanuista.... Read more
Petrinjski sportski vikend (14.-16.04.2018.)
NOGOMET – 4.NL-Središte Zagreb (22.kolo) MLADOST(Petrinja) – GRADIĆI – 14.04.18. – 3:1 (Jandrić, Krovinović, Krmpotić) – 3.ŽNL NS SMŽ (11.kolo) MLADOST(Greda) – SLOGA(Hrastovica) – 15.04.18. – 6:2 (Knežić, Krstinić) – 3.ŽNL NS SMŽ (11.kolo) ČEŠKO SELO – 15.04.18. – slobodni MALI NOGOMET – 2.HMNL-sjever (17.kolo) SD SŠ Petrinja: PETRINJČICA(Petrinja)... Read more
Treće poluvrijeme – 09.04.2018.
U emisiji je bilo riječi o završetku prvenstva stolnotenisačica i stolnotenisača Stolnoteniskog kluba „Mladost“, te o proljetnom nastavku prvenstva 3. ŽNL NS SMŽ nogometaša Sloge iz Hrastovice, a gosti su bili Robert Ramuščak, trener i igrač Stolnoteniskog kluba „Mladost“ i Damir Knežić, predsjednik Nogometnog kluba „Sloga“. Read more
Održan „Uskršnji teniski kamp“
PETRINJA – Športski rekreacijski centar Pigik, Petrinjski sportski savez i Teniski klub „Petrinja“ organizirali su početkom travnja ove godine „Uskršnji teniski kamp“ za sve učenike petrinjskih osnovnih i srednjih škola. U pet dana trajanja besplatnog kampa na Športskom rekreacijskom centru Pigik tenis je zaigralo nekoliko školaraca. Djeca su mogla... Read more
„Malo nas je, al’ nas ima“
BJELOVAR – Nogometaši Petrinjčice, u 16. kolu Druge hrvatske malonogometne lige – sjever, gostovali su u Bjelovaru kod istoimenih domaćina od kojeg su bili bolji 6:3. Bilo ih je samo pet, tek toliko koliko treba da bi započeli utakmicu, a na kraju su je okončali sa šest – pogodaka... Read more
Slogi prvo, a AŠK-u drugo poluvrijeme
HRASTOVICA – Na početku proljetnog dijela prvenstva, u 10. kolu 3. ŽNL NS SMŽ, nogometaši Sloge iz Hrastovice ugostili su momčad AŠK-a iz Starog Pračna, a susret je okončan bez pobjednika 2:2. Prvo poluvrijeme pripalo je domaćima kada su stvorili prednost, a nagovještaj toga bio je već u 3.... Read more
Mladost s „punim plijenom“ iz Gornjeg Stupnika
GORNJI STUPNIK – Nogometaši petrinjske Mladosti, u 21.kolu 4. NL – Središte Zagreb, gostovali su u Gornjem Stupniku kod momčadi Stupnika od koje su bili bolji 2:1. Na samom otvaranju susreta za domaćine je počelo dobro jer su poveli u 9. minuti iz kaznenog udarca nakon što je Pralas... Read more