slo-una

U derbiju začelja 2. ŽNL SMŽ Una-Mladost nadigrala Slogu

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 11. kolu 2. ŽNL NS SMŽ, ugostili su momčad Una-Mladost iz Hrvatske Dubice od koje su poraženi 4:0.

Već u 3. minuti gosti su došli do prve prednosti kada je nakon duge lopte iza domaće obrane utrčao Milašinović i matirao vratara Radmana, a domaći su mogli poravnati u 21. minuti kada su pogriješili gostujući igrači u obrambenom redu, te je lopta došla do Matića koji ju je s ruba kaznenog prostora poslao snažno preko vrata. Dvije minute kasnije gosti su bili u novoj dobroj prigodi kada je Pandža s desetak metara gađao gornji lijevi kut vratara Radmana koji loptu ipak uspio odbiti, a onda su gosti u 26. minuti ipak uspjeli poentirati kada se, nakon udarca iz kuta, u gužvi pred domaćim vratima  najbolje snašao Žilić. U prvom dijelu za Hrastovčane je još jednom pokušao Matić u 36. minuti kada se na rubu 16-erca izborio za prostor, a nakon njegovog udarca gostujući vratar Milardić ukrotio je loptu iz dva pokušaja.

U drugom dijelu za goste je pokušao Sabljak u 61. minuti izravno udarcem iz kuta s lijeve strane, ali je Lukenda na drugoj vratnici s crte izbacio loptu u polje, a ona je minutu kasnije Sabljak ipak poentirao kada je ostao sam pred domaćim vratima nakon ubačaja Vučkovića s desne strane. U tom razdoblju, u 66. minuti, gosti su pokušali i preko Arlovića s ruba 16-erca, ali domaći vratar Radman uspio je ukrotiti loptu u svom donjem lijevom kutu. Na kraju gosti su potvrdili visoku pobjedu u 79. minuti kada je Milardić bio precizan s 18 metara naciljavši gornji desni kut domaćih vrata.

ZELENI BRIJEG – SLAVONAC 2:2

CROATIA – SUNJSKI 4:1

PEŠĆENICA – ČEŠKO SELO 4:0

JASENOVAC – LOKOMOTIVA 1:6

STRUG – JELENGRAD 1:2

METALAC – SOKOL – odgođeno

Trenutni poredak je: 1. PEŠĆENICA 26, 2. SLAVONAC 25, 3. METALAC (-1) 22, 4. ZELENI BRIJEG 19, 5. LOKOMOTIVA 19, 6. SOKOL (-1) 18, 7. JELENGRAD 17, 8. STRUG 17, 9. SUNJSKI 17, 10. CROATIA 14, 11. ČEŠKO SELO 8, 12. UNA-MLADOST 8, 13. SLOGA 5, 14. JASENOVAC 1 bod.

U slijedećem, 12. kolu, u nedjelju, 17. studenoga, od 13.30 sati, nogometaši Češkog Sela ugostit će momčad Metalca iz Međurića, a igrači Sloge iz Hrastovice bit će domaćini momčadi Croatie iz Stare Subocke.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.