U neizvjesnoj završnici petrinjski rukometaši ipak pokleknuli U neizvjesnoj završnici petrinjski rukometaši ipak pokleknuli
PETRINJA – U 3. kolu 2. HRL – sjever rukometaši Petrinje ugostili su momčad Čakovca od koje su poraženi 26:24. Na samom početku, do... U neizvjesnoj završnici petrinjski rukometaši ipak pokleknuli

PETRINJA – U 3. kolu 2. HRL – sjever rukometaši Petrinje ugostili su momčad Čakovca od koje su poraženi 26:24.

Na samom početku, do 13. minute, igralo se pogodak za pogodak, a onda su Petrinjci došli do prednosti 4:3 koju su u prvom poluvremenu, u tri navrata (24.,28., 29.) „podebljali“ do +6  (11:5, 13:7, 14:8), a na odmor su otišli s pet pogodaka viška (14:9) čemu je u velikoj mjeri pridonio i vratar Denis Nenadić koji je u tom razdoblju sakupio 11 uspješnih obrana kojima je u drugom dijelu pridodao još sedam za ukupnih 18.

Međutim, niti to na kraju nije bilo dovoljno jer se prednost domaćih u drugom dijelu, koje su gosti bolje otvorili, počela polako „topiti“ i u 44. minuti stigli su do poravnanja (19:19). Nakon toga rasla je rezultatska neizvjesnost do samoga kraja što su u posljednjim trenucima bolje iskoristili Čakovčani i na kraju ipak slavili.

Što se strijelaca tiče četiri igrača, po dva na svakoj strani, imali su istovjetan učinak, po sedam pogodaka kod Petrinje Hrvoje Kokan, a kod Čakovca Ivan Srnec, te kod Petrinje po pet pogodaka Dorian Pijalović i kod Čakovca Petar Sklepić.