Izbornik
ml-seg-p

U prijateljskom ogledu Segesta bolja od Mladosti

PETRINJA – U sklopu priprema za nastavak prvenstva Treće hrvatske nogometne lige – Središte nogometaši petrinjske Mladosti odigrali su prvu prijateljsku utakmicu protiv sisačke Segeste od koje su poraženi 2:1.

Sva tri pogotka postignuta su iz prekida, ali bilo je i prigoda iz igre, koje su ostale neiskorištene. Siščani su prvi pogodak postigli u 21. minuti iz slobodnog udarca s 20-ak metara kada je Šaranić matirao domaćeg vratara Jelavića naciljavši njegov donji desni kut, a do povećanja vodstva došli su u 37. minuti kada je Crnojević u kaznenom prostoru u prodoru zaustavio Sampsona. Precizan s bijele točke bio je Handanović, kao i Lovrić za domaće u 80. minuti nakon što je prethodno Morgado nepropisno zaustavio Abramovića.

Za Mladost su igrali: Jelavić, Crnojević, Salatović, Marović, Lovreković, Lovrić, Baniček, Radošević, Špišić, Đusi, Dumbović, Abramović, Vučak, Radman – TRENER: Ivan Kodrić

Za Segestu: Skender, Šipuš, Vranić, Ninčević, Brossa, Kapac, Vrebac, Handanović, Alapić, Šaranić, Sampson, Trepša, Horvat, Križe, Mapeh, Stojaković, Matić, Vlajsović, Morgado – TRENER: Marko Krnjić