Ženska ekipa Siska osvojila drugo mjesto u Šahovskom kupu RH Ženska ekipa Siska osvojila drugo mjesto u Šahovskom kupu RH
Ženska ekipa Šahovskog društva Sisak u sastavu Ana Iveković, Neomi Špiranec i Tereza Dejanović osvojila je neočekivano drugo mjesto u šahovskom KUP natjecanju ženskih... Ženska ekipa Siska osvojila drugo mjesto u Šahovskom kupu RH

Ženska ekipa Šahovskog društva Sisak u sastavu Ana Iveković, Neomi Špiranec i Tereza Dejanović osvojila je neočekivano drugo mjesto u šahovskom KUP natjecanju ženskih ekipa Republike Hrvatske. Ostvarivši tri pobjede uz jedan poraz (od pobjedničke ekipe inače prvakinja Hrvatske Liburnije iz Rijeke). U borbi za drugo mjesto pobijedile su i favoriziranu ekipu Poleta iz Buševca s našom jedinom velemajstoricom Mirjanom Medić na čelu.

Druga ženska ekipa u sastavu Vesna Turk, Magdalena Muha i Petra Randić je osvojila prvo mjesto u festivalskoj skupini s istim brojem bodova kao i ekipa Srebro iz Zagreba, ali boljim dodatnim kriterijima.