čs-su

Češko Selo i Sunjski podijelili bodove

PETRINJA – U 8. kolu Druge županijske nogometne lige – Sisak nogometaši Češkog Sela ugostili su momčad Sunjski iz Grede Sunjske, a susret je okončan bez pobjednika – 1:1.

Nakon početnih nepreciznih pokušaja s jedne i druge strane prvi su ozbiljnije priprijetili gosti u 25. minuti kada je Pajić ubacio upotrebljivu loptu pred domaća vrata gdje je utrčao Laktašić i glavom za nekoliko centimetara prebacio je preko vratnice. Ipak, u 41. minuti je bio precizniji kada je na desnoj strani, s ruba kaznenog prostora, precizno pogodio suprotni kut vratara Radmana.

Na početku drugog dijela, u 52. minuti, Laktašić je bio asistent kada se probio po lijevoj strani i na „petercu“ tražio Kolića koji je zakasnio za djelić sekunde i prigoda je propala. U 57. minuti u akciji su ponovo bili Pajić i Laktašić kada je prvi uputio dugu loptu na lijevu stranu, a drugi odlično ciljao donji desni kut vratara Radmana koji je uspio loptu odbiti. I u 75. minuti Laktašić se našao u prigodi kada je krenuo sam po desnoj strani prema domaćim vratima, ali s ruba 16-erca uputio je loptu pokraj samog okvira, dok je u 84. minuti, nakon akcije s Kolarom, naciljao vratnicu. Na kraju, u sudačkoj nadoknadi, domaći su došli u prigodu učiniti nešto više iz slobodnog udarca s 18 metara što je iskoristio Ivica Tokić i preciznim udarcem, pokraj živog zida, pospremio loptu u mrežu.