Izbornik
čs-su-n

Češko Selo na 11-erce do 4.kola KUP-a NS SMŽ

PETRINJA – U 3.kolu KUP-a Nogometnog saveza sisačko-moslavačke županije nogometaši Češkog Sela ugostili su momčad Sunjskog iz Sunje od koje su bili bolji 8:7 poslije udaraca s 11 metara budući je susret u regularnom vremenu okončan bez pobjednika 3:3.

Za goste je počelo više nego dobro jer su u 18.minuti došli do prve prednosti kada je poentirao Sović nakon kontre koju je po lijevoj strani povukao Pehlić, a po drugi puta upisao se u listu strijelaca u 26.minuti u sličnoj akciji u kojoj je ovaj puta sudjelovao Poturica. Dvije minute kasnije Pehlić i Poturica ozbiljno su „zakuhali“ pred domaćim vratima kada je domaći vratar Radman ipak u dva navrata izašao pobjednikom. Ipak, minutu kasnije ostao je nemoćan kada se Pehlić našao sam iza obrane i poentirao, a u 31.minuti vratnica se, nakon odbijanaca, ispriječila Poturici za „podebljanje“ rezultata. Ono što iz tih izglednih prigoda nisu uspjeli gosti jesu domaći u 38.minuti kada je Ivišić „ukrao“ loptu na polovici gostujućeg dijela igrališta i u konačnici matirao vratara Jergovića.

Nakon smanjenja gostujuće prednosti domaći su u drugom dijelu krenuli učiniti i nešto više i to im je uspjelo u 65.minuti kada se Jukić sjurio po desnoj strani i ubacio loptu pred gostujuća vrata gdje ju je dočekao Tome i skrenuo u mrežu, a u 70.minuti Abramović je izveo udarac iz kuta s lijeve strane na prvu vratnicu gdje je vratar Jergović imao malih problema kada se lopta odbila do Ivišića koju ju je glavom pospremio iza njegovih leđa.

Do kraja regularnog vremena ostalo je bez promjene rezultata i pristupilo se izvođenju udaraca s 11 metara, a nakon devete serije domaći vratar Radman uspio je neutralizirati pokušaj Govorčinovića što je značilo plasman Češkog Sela u 4.kolo KUP-a u koje se uključuju i trećeligaši, petrinjska Mladost i sisačka Segesta.