izboriuniverzalnakutija2

Donosimo popis biračkih mjesta u Petrinji

PETRINJA – Gradsko izborno povjerenstvo Grada Petrinje izdalo je rješenje o određivanju biračkih mjesta povodom predsjedničkih izbora koji će biti održani ovu nedjelju 22.prosinca 2019.godine. Podsjetimo, birališta su otvorena od 7 do 19 sati.

Na osnovi članka 23. točke 2. Zakona o izboru predsjednika Republike Hrvatske („Narodne novine“, broj 22/92, 42/92, 71/97, 69/04, 99/04, 44/06, 24/11 i 128/14) GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO GRADA PETRINJE na sjednici održanoj 09. prosinca 2019. godine donijelo je

RJEŠENJE

O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA

NA PODRUČJU GRADA PETRINJE

Na području Grada PETRINJE određuju se biračka mjesta:

1. biračko mjesto broj                                              1.

PETRINJA

I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA, IVANA GUNDULIĆA 5 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: ANTUNA MIHANOVIĆA, BRAĆE HANŽEK, DRAGUTINA CAREKA, FRANA SUPILA, HUGE BADALIĆA, JOSIPA RUNJANINA, ŠETALIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, TRG DR. FRANJE TUĐMANA, TRG PETRA PRERADOVIĆA

2. biračko mjesto broj

    2.

PETRINJA

I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA, IVANA GUNDULIĆA 5

 na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA, ANTE KOVAČIĆA, ARTURA TURKULINA, ĐURE SREBRIĆA, IVANA RIBARA, IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ, MATIJE GUPCA 0-4A (PARNI), MATIJE GUPCA 1-19 (NEPARNI), MATIJE JANDRIĆA, MATIJE RELJKOVIĆA, OTONA ŽUPANČIĆA

 

3. biračko mjesto broj

3.

PETRINJA

HRVATSKI DOM PETRINJA, MATIJE GUPCA 2

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: FRANCA PREŠERNA, JOSIPA KOZARCA, JOSIPA KUNDEKA, LJUDEVITA GAJA, MARINA DRŽIĆA, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK I, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK II, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK III, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK IV, PAVLA ŠTOOSA, SV. LEOPOLDA MANDIĆA, SV. MARKA KRIŽEVČANINA, SV. NIKOLE TAVELIĆA, TINA UJEVIĆA, ULICA MILE VOD

4. biračko mjesto broj

4.

PETRINJA

HRVATSKI DOM PETRINJA, MATIJE GUPCA 2 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: AUGUSTA ŠENOE, DUGA ULICA, GAVRILOVIĆEV TRG, IVANA FILIPOVIĆA, IVANA GUNDULIĆA, IVANA MAŽURANIĆA, IVE MALINE 1-33B (NEPARNI), IVE MALINE 0-2C (PARNI), JURE TURKA, JURE TURKA ODVOJAK, KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG, TRG HRVATSKIH BRANITELJA, TRG MATICE HRVATSKE, TRG NARODNIH UČITELJA, TRG STJEPANA RADIĆA, ULICA BREZJE, VLADIMIRA NAZORA

5. biračko mjesto broj

5.

PETRINJA

HRVATSKI DOM PETRINJA, MATIJE GUPCA 2 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: FRANJE JELAČIĆA, FRANJE KUHAČA, JOSIPA ŠOKČEVIĆA, KATARINE ZRINSKI, KNEZA DOMAGOJA, LJUDEVITA MODECA, MIJE BILJANA, MIJE SRNAKA, MILANA DUJNIĆA, MILANA MIHOLJEVIĆA, OTONA KUČERE 0-72B (PARNI), OTONA KUČERE 1-67A (NEPARNI), STJEPANA RADIĆA 0-66/2 (PARNI), STJEPANA RADIĆA 1-67 (NEPARNI), VINKA ŽGANECA, VRTNI PUT

6. biračko mjesto broj

6.

PETRINJA

SREDNJA ŠKOLA PETRINJA, GUNDULIĆEVA 3 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: BRAĆE JANEKOVIĆ, BRAĆE JANEKOVIĆ ODVOJAK, ĐURE PUKECA, IVANA HANGIJA, IVANA TRNSKOG, KUPSKA, MATIJE GUPCA 6-998 (PARNI), MATIJE GUPCA 21-999 (NEPARNI), PEJINA BUKVA, ZAGREBAČKA

7. biračko mjesto broj

7.

PETRINJA

SREDNJA ŠKOLA PETRINJA, GUNDULIĆEVA 3 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: DOBRIŠE CESARIĆA, DRAŽENA PETROVIĆA, IVICE HRNČEVIĆA, JOSIPA NEMECA, MAKANCA MILANA, MATE FILJAKA 1-111 (NEPARNI), 0-100 (PARNI), MATE FILJAKA ODVOJAK, MATE FILJAKA ODVOJAK II, MILANA MAKANCA DESNI ODVOJAK, MILANA MAKANCA LIJEVI ODVOJAK, SLAVKA KOLARA, SLAVKA KOLARA ODVOJAK II, VILIMA MUHE, VINOGRADSKA, VOĆARSKA, VOĆARSKA ODVOJAK

8. biračko mjesto broj

8.

PETRINJA

SREDNJA ŠKOLA PETRINJA, GUNDULIĆEVA 3 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: 6. KOLOVOZA, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA, BOGOMIRA RUMLERA, GRGE NOVAKA, IVANA GORANA KOVAČIĆA, JOSIPA GLASERA, MATE BUČARA, MATE BUČARA DESNI ODVOJAK, MATE BUČARA LIJEVI ODVOJAK, POTOČANI, ROKOVA, RUDOLFA HERCEGA, SAJMIŠTE, STJEPANA TONKOVIĆA, ŠETALIŠTE KAJETANA KNEŽIĆA, VINOGRADI, VINOGRADI I, VINOGRADI II, VINOGRADI III, VINOGRADI IV, VINOGRADI ODVOJAK, VINOGRADI VI

9. biračko mjesto broj

9.

PETRINJA

DOM ZDRAVLJA PETRINJA, R. LOPAŠIĆA BB 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG, IVANA LUCIĆA, MARTINA JURANOVIĆA, MATIJE MESIĆA, MATIJE PERAKA, MATIJE PERAKA ODVOJAK, PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA, RADOSLAVA LOPAŠIĆA, STJEPANA PEJAKOVIĆA, ŠETALIŠTE VATROSLAVA LISINSKOG, TADIJE SMIČIKLASA, VJEKOSLAVA KLAIĆA, VLADKA MAČEKA, ZELENI BRIJEG, ZLATKA PETERNEKA

10. biračko mjesto broj

10.

PETRINJA

DJEČJI VRTIĆ, PETRINJA, ULICA MILANA DUJNIĆA 25 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: AUGUSTA CESARCA, ĐURE TILJKA, ĐURE TILJKA ODVOJAK, IVANA MEŠTROVIĆA, IVANA MEŠTROVIĆA ODVOJAK, IVE KRIŽEVIĆA, IVE VALENTA, STJEPANA RADIĆA 68-998 (PARNI), STJEPANA RADIĆA 69-999 (NEPARNI), VLADIMIRA STAHULJAKA, VLADIMIRA STAHULJAKA ODVOJAK 1-21 (NEPARNI), 0-10 (PARNI), VLADIMIRA STAHULJAKA ODVOJAK 18-32 (PARNI)

11. biračko mjesto broj

11.

PETRINJA

OŠ “MATE LOVRAK”, M. ANTOLIĆA 18 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: ANDRIJE PIRNATA, ANTUNA PECHANA, BOGOSLAVA ŠULEKA, DRAGUTINA BENKA, DRAGUTINA ŠIMONČIĆA, IVANA JANKA ŠTROMARA, IVANA PETRUŠIĆA, IVANA VONČINE, IVE MALINE 4-998 (PARNI), IVE MALINE 35-999 (NEPARNI), IVE MALINE ODVOJAK, JANKA STJEPUŠINA, JELENE BABIĆ, JOSIPA MIŠKATOVIĆA, SISAČKA 0-62 (PARNI), SISAČKA 1-9 (NEPARNI)

12. biračko mjesto broj

12.

PETRINJA

OŠ “MATE LOVRAK”, M. ANTOLIĆA 18 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: JURE TURIĆA, MATE BOŽIČEVIĆA, MATIJE MRAZOVIĆA, MATIJE MRAZOVIĆA ODVOJAK, MIHOVILA PLEŠE, MILKE TRNINE, MIRKA ANTOLIĆA, MIROSLAVA EBNERA, MIROSLAVA EBNERA ODVOJAK, NIKOLE TESLE, PAVLA MIŠKINE, PAVLA MIŠKINE ODVOJAK, PETRA ZRINSKOG, SLAVOLJUBA KOSTINČERA, SV. KVIRINA BISKUPA, TOME BAKAČA ERDODYA, TOMISLAVA IVKANECA, VINKA NIKOLIĆA, ZVONIMIRA KUHARA, ŽELJEZNIČKA

13. biračko mjesto broj

13.

PETRINJA

VATROGASNI DOM PETRINJA, VATROGASNA 57 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: ANDRIJE HEBRANGA, FRANJE MILIČIĆA, GUSTAVA BOLTEKA, MARCELA GORUPA, MIROSLAVA KRLEŽE, ULICA GROMOVA, ULICA GROMOVA DESNI ODVOJAK I, ULICA GROMOVA DESNI ODVOJAK II, VATROGASNA ULICA, VILKA PANACA

14. biračko mjesto broj

14.

PETRINJA

VATROGASNI DOM PETRINJA, VATROGASNA 57 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: FRANA GALOVIĆA, JOSIPA KRAŠA, KRSTE HEGEDUŠIĆA, MARTINA FRANKOPANA, MATIJE ANTOLCA, MILANA NEMIČIĆA, MILANA NEMIČIĆA DESNI ODVOJAK I, MILANA NEMIČIĆA DESNI ODVOJAK II, MILANA NEMIČIĆA LIJEVI ODVOJAK I, MILANA NEMIČIĆA LIJEVI ODVOJAK II, OTOKARA KERŠOVANIJA, OTONA KUČERE 74-998 (PARNI), OTONA KUČERE 69-999 (NEPARNI), VLADE BAGATA, VLADIMIRA VIDRIĆA

15. biračko mjesto broj

15.

PETRINJA

PODRUČNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ČEŠKO SELO, SISAČKA BB 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: AJDOVŠČINSKA, ANDRIJE PETRAČIĆA, ANDRIJE PETRAČIĆA DESNI ODVOJAK I, ANDRIJE PETRAČIĆA DESNI ODVOJAK II, ANDRIJE PETRAČIĆA LIJEVI ODVOJAK I, BLAŽENKE KRNIC, CVJETNA ULICA, DRENAČKA 0-40 (PARNI), DRENAČKA 1-17 (NEPARNI), FRANZA WAGNERA, FRANJE OGULINCA SELJE, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK I, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK II, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK III, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK IV, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK V, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK VI, FRANJE ŠRAMA, IVANA ZOCHA, IVE ANDRIĆA, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK I, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK II, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK III, JOSIPA MENCINA, MARKA MARULIĆA, MATE JERKOVIĆA, MILIVOJA GRGIĆA, NOVOG NASELJA, PRILAZ SISAČKOJ, RUDOLFA HORVATA, RUĐERA BOŠKOVIĆA, SISAČKA ODVOJAK I, SISAČKA ODVOJAK II, SISAČKA ODVOJAK III

16. biračko mjesto broj

16.

NOVA DRENČINA

HRVATSKI DOM NOVA DRENČINA, NOVA DRENČINA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

NOVA DRENČINA: DRENAČKA, LIVADARSKI PUT, LIVADARSKI PUT ODVOJAK, NOVA DRENČINA, PETRINJA: DRENAČKA 42-998 (PARNI), DRENAČKA 19-999 (NEPARNI)

17. biračko mjesto broj

17.

BREST POKUPSKI

HRVATSKI DOM BREST POKUPSKI, BREST POKUPSKI 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

BREST POKUPSKI: BREST POKUPSKI, DESNI ODVOJAK, LIJEVI ODVOJAK

18. biračko mjesto broj

18.

MALA GORICA

PODRUČNA ŠKOLA MALA GORICA, MALA GORICA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

MALA GORICA: MALA GORICA

19. biračko mjesto broj

19.

DONJA BUDIČINA

HRVATSKI DOM DONJA BUDIČINA, DONJA BUDIČINA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

DONJA BUDIČINA: DONJA BUDIČINA

20. biračko mjesto broj

20.

TABORIŠTE

HRVATSKI DOM TABORIŠTE, TABORIŠTE 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

TABORIŠTE: TABORIŠTE

21. biračko mjesto broj

21.

KRIŽ HRASTOVAČKI

PRIVATNA KUĆA ĐURE PEJAKOVIĆA, KRIŽ HRASTOVAČKI 22 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

CEPELIŠ: CEPELIŠ, KRIŽ HRASTOVAČKI: KRIŽ HRASTOVAČKI, PECKI: PECKI

22. biračko mjesto broj

22.

HRASTOVICA

NARODNI DOM “STJEPAN RADIĆ” HRASTOVICA, HRASTOVICA BB, HRASTOVICA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

HRASTOVICA: HRASTOVICA

23. biračko mjesto broj

23.

SREDNJE MOKRICE

DRUŠTVENI DOM SREDNJE MOKRICE, SREDNJE MOKRICE 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

DONJE MOKRICE: DONJE MOKRICE, GORNJE MOKRICE: GORNJE MOKRICE, MEĐURAČE: MEĐURAČE, SREDNJE MOKRICE: SREDNJE MOKRICE

24. biračko mjesto broj

24.

NOVI FARKAŠIĆ HRVATSKI DOM, NOVI FARKAŠIĆ 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

DUMAČE: DUMAČE, LETNIČKA ULICA, ULICA IVANA GRAHOVCA, ULICA SV. FRANJE, NOVI FARKAŠIĆ: NOVI FARKAŠIĆ

25. biračko mjesto broj

25.

GORA

OŠ “IVAN GORAN KOVAČIĆ”, GORA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

GORA: GORA, SIBIĆ: SIBIĆ, STRAŠNIK: STRAŠNIK, ŽUPIĆ: ŽUPIĆ

26. biračko mjesto broj

26.

GRABERJE

DRUŠTVENI DOM GRABERJE, GRABERJE 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

GRABERJE: GRABERJE

27. biračko mjesto broj

27.

NEBOJAN

DRUŠTVENI DOM NEBOJAN, NEBOJAN 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

NEBOJAN: NEBOJAN, ULICA VIR

28. biračko mjesto broj

28.

MOŠĆENICA

OSNOVNA ŠKOLA MOŠĆENICA, MOŠĆENICA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

MOŠĆENICA: ANTE STARČEVIĆA 0-106 (PARNI), ANTE STARČEVIĆA 1-77 (NEPARNI), ANTE STARČEVIĆA ODVOJAK, BANA JELAČIĆA, BANA TOME BAKAČA, IVANA GUNDULIĆA, JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, KRALJA TOMISLAVA, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK I, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK II, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK III, KRSTE FRANKOPANA, KUPSKA, KUPSKA ODVOJAK, LJUDEVITA GAJA, MARINA DRŽIĆA, MATIJE GUPCA, ODV. ULICE BANA JELAČIĆA, PETRA KREŠIMIRA, RIBNJAK, VATROSLAVA LISINSKOG

29. biračko mjesto broj

29.

MOŠĆENICA

OSNOVNA ŠKOLA MOŠĆENICA, MOŠĆENICA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

MOŠĆENICA: 22. LIPNJA, ANTE STARČEVIĆA 108-998 (PARNI), ANTE STARČEVIĆA 79-999 (NEPARNI), AUGUSTA ŠENOE, BRAĆE RADIĆ, BREZOVAČKOG ODREDA, HRVATSKIH BRANITELJA, HRVATSKIH BRANITELJA ODVOJAK I, HRVATSKIH BRANITELJA ODVOJAK II, HRVATSKOG NARODNOG PREPORODA, KNEZA BRANIMIRA, KOLODVORSKA, KOLODVORSKA LIJEVI ODVOJAK, KRALJA ZVONIMIRA, LJUDEVITA POSAVSKOG, PETRA ZRINSKOG, RUĐERA BOŠKOVIĆA, TINA UJEVIĆA, TRG ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA

30. biračko mjesto broj

30.

JABUKOVAC

OSNOVNA ŠKOLA, JABUKOVAC 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

DRAGOTINCI: DRAGOTINCI, HRVATSKI ČUNTIĆ: HRVATSKI ČUNTIĆ, KLINAC: KLINAC, KRALJEVČANI: KRALJEVČANI, PRNJAVOR ČUNTIĆKI: PRNJAVOR ČUNTIĆKI, ČUNTIĆ: ČUNTIĆ

31. biračko mjesto broj

31.

JABUKOVAC

OSNOVNA ŠKOLA, JABUKOVAC 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

BEGOVIĆI: BEGOVIĆI, DODOŠI: DODOŠI, DONJA MLINOGA: DONJA MLINOGA, DONJA PASTUŠA: DONJA PASTUŠA, GORNJA MLINOGA: GORNJA MLINOGA, GORNJA PASTUŠA: GORNJA PASTUŠA, JABUKOVAC: JABUKOVAC, MAČKOVO SELO: MAČKOVO SELO, MIOČINOVIĆI: MIOČINOVIĆI, TREMUŠNJAK: TREMUŠNJAK

32. biračko mjesto broj

32.

BLINJA

HRVATSKI DOM BLINJA, BLINJA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

BIJELNIK: BIJELNIK, BLINJA: BLINJA, DEANOVIĆI: DEANOVIĆI, JOŠAVICA: JOŠAVICA, MOŠTANICA: MOŠTANICA, PETKOVAC: PETKOVAC, STRAŽBENICA: STRAŽBENICA

33. biračko mjesto broj

33.

GRABOVAC BANSKI

CENTAR ZA ŠLJIVU I KESTEN, DONJA BAČUGA 108/C 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

DONJA BAČUGA: DONJA BAČUGA, GORNJA BAČUGA: GORNJA BAČUGA, GRABOVAC BANSKI: GRABOVAC BANSKI, LUŠČANI: LUŠČANI, VELIKI ŠUŠNJAR: VELIKI ŠUŠNJAR

34. biračko mjesto broj

34.

NOVO SELIŠTE

DRUŠTVENI DOM NOVO SELIŠTE, NOVO SELIŠTE 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

NOVO SELIŠTE: DESNI ODVOJAK I, DESNI ODVOJAK I/2 1-11 (NEPARNI), DESNI ODVOJAK I/3 1-3 (NEPARNI), 2-6 (PARNI), DESNI ODVOJAK I/4, DESNI ODVOJAK II, DESNI ODVOJAK III, LIJEVI ODVOJAK I, LIJEVI ODVOJAK II, NOVO SELIŠTE

35. biračko mjesto broj

35.

SLANA

DRUŠTVENI DOM, SLANA 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

GLINSKA POLJANA: GLINSKA POLJANA, SLANA: SLANA, VRATEČKO: VRATEČKO

36. biračko mjesto broj

36.

PETRINJA

PODRUČNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ČEŠKO SELO, SISAČKA BB 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

PETRINJA: SISAČKA 64-998 (PARNI), SISAČKA 11-999 (NEPARNI), SLATINA ODVOJAK, SLATINSKA, SPLITSKA ULICA, STANIČKI PUT, ULICA BRAĆE KUNERT, ULICA MARINA BERETINA, ULICA PUKOVNIKA PREDRAGA MATANOVIĆA, ULICA ZELENILA, UNSKA, VERE GROZAJ, VIDIKOVAC, VUKOVARSKA ULICA, ZVORNIČKA

P R E D S J E D N I C A

Božena Perić, dipl. iur. v.r.

Mario Gršić

Mario Gršić

Svoj put na Petrinjskom radiju počinje 2009.godine kada prvotno započinje rad u ovom mediju putem Student servisa, a u stalni radni odnos primljen je 2014.godine. Od tada je osim u radijskom eteru i na novinarskim terenima te uređuje i vodi nekoliko emisija. Direktor Petrinjskog radija postaje 2016.godine.

NAJNOVIJE VIJESTI

X