Na osnovi članka 68. stavka 2. Zakona o lokalnim izborima (“Narodne novine”, broj 144/12, 121/16, 98/19, 42/20 i 144/20) Gradsko izborno povjerenstvo GRADA PETRINJE donijelo je
RJEŠENJE
O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA
NA PODRUČJU GRADA PETRINJE
Na području GRADA PETRINJE određuju se biračka mjesta
1. biračko mjesto broj 1.
PETRINJA GRADSKA UPRAVA (BIVŠA KOTVA – U DVORIŠTU), ULICA BRAĆE HANŽEK 19
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: ANTUNA MIHANOVIĆA, BRAĆE HANŽEK, DRAGUTINA CAREKA, FRANA SUPILA, HUGE BADALIĆA, JOSIPA RUNJANINA, ŠETALIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, TRG DR. FRANJE TUĐMANA, TRG PETRA PRERADOVIĆA
|
2. biračko mjesto broj 2.
PETRINJA GRADSKA UPRAVA (BIVŠA KOTVA – U DVORIŠTU), ULICA BRAĆE HANŽEK 19
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA, ANTE KOVAČIĆA, ARTURA TURKULINA, ĐURE SREBRIĆA, IVANA RIBARA, IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ, MATIJE GUPCA 0-4A (PARNI), MATIJE GUPCA 1-19 (NEPARNI), MATIJE JANDRIĆA, MATIJE RELJKOVIĆA, OTONA ŽUPANČIĆA
|
3. biračko mjesto broj 3.
PETRINJA RUKOMETNO IGRALIŠTE, ULICA ANTUNA MATIJE RELJKOVIĆA BB (ŠATOR)
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: FRANCA PREŠERNA, JOSIPA KOZARCA, JOSIPA KUNDEKA, LJUDEVITA GAJA, MARINA DRŽIĆA, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK I, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK II, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK III, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK IV, PAVLA ŠTOOSA, SV. LEOPOLDA MANDIĆA, SV. MARKA KRIŽEVČANINA, SV. NIKOLE TAVELIĆA, TINA UJEVIĆA, ULICA MILE VOD
|
4. biračko mjesto broj 4.
PETRINJA HRVAČKA DVORANA, TRG NARODNIH UČITELJA 7/A
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: AUGUSTA ŠENOE, DUGA ULICA, GAVRILOVIĆEV TRG, IVANA FILIPOVIĆA, IVANA GUNDULIĆA, IVANA MAŽURANIĆA, IVE MALINE 1-33B (NEPARNI), IVE MALINE 0-2C (PARNI), JURE TURKA, JURE TURKA ODVOJAK, KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG, TRG HRVATSKIH BRANITELJA, TRG MATICE HRVATSKE, TRG NARODNIH UČITELJA, TRG STJEPANA RADIĆA, ULICA BREZJE, VLADIMIRA NAZORA
|
5. biračko mjesto broj 5.
PETRINJA DJEČJI VRTIĆ, PETRINJA, ULICA MILANA DUJNIĆA 25
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: FRANJE JELAČIĆA, FRANJE KUHAČA, JOSIPA ŠOKČEVIĆA, KATARINE ZRINSKI, KNEZA DOMAGOJA, LJUDEVITA MODECA, MIJE BILJANA, MIJE SRNAKA, MILANA DUJNIĆA, MILANA MIHOLJEVIĆA, OTONA KUČERE 0-72B (PARNI), OTONA KUČERE 1-67A (NEPARNI), STJEPANA RADIĆA 0-66/2 (PARNI), STJEPANA RADIĆA 1-67 (NEPARNI), VINKA ŽGANECA, VRTNI PUT
|
6. biračko mjesto broj 6.
PETRINJA DJEČJI VRTIĆ NA SAJMIŠTU, PETRINJA, ULICA DRAŽENA PETROVIĆA 18/3
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: BRAĆE JANEKOVIĆ, BRAĆE JANEKOVIĆ ODVOJAK, ĐURE PUKECA, IVANA HANGIJA, IVANA TRNSKOG, KUPSKA, MATIJE GUPCA 6-998 (PARNI), MATIJE GUPCA 21-999 (NEPARNI), PEJINA BUKVA, ZAGREBAČKA
|
7. biračko mjesto broj 7.
PETRINJA DJEČJI VRTIĆ NA SAJMIŠTU, PETRINJA, ULICA DRAŽENA PETROVIĆA 18/3
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: DOBRIŠE CESARIĆA, DRAŽENA PETROVIĆA, IVICE HRNČEVIĆA, JOSIPA NEMECA, MAKANCA MILANA, MATE FILJAKA, MATE FILJAKA ODVOJAK, MATE FILJAKA ODVOJAK II, MILANA MAKANCA DESNI ODVOJAK, MILANA MAKANCA LIJEVI ODVOJAK, SLAVKA KOLARA, SLAVKA KOLARA ODVOJAK II, VILIMA MUHE, VINOGRADSKA, VOĆARSKA, VOĆARSKA ODVOJAK
|
8. biračko mjesto broj 8.
PETRINJA KONTEJNERSKO NASELJE NA SAJMIŠTU, SAJMIŠTE BB (ŠATOR)
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: 6. KOLOVOZA, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA, BOGOMIRA RUMLERA, GRGE NOVAKA, IVANA GORANA KOVAČIĆA, JOSIPA GLASERA, MATE BUČARA, MATE BUČARA DESNI ODVOJAK, MATE BUČARA LIJEVI ODVOJAK, POTOČANI, ROKOVA, RUDOLFA HERCEGA, SAJMIŠTE, STJEPANA TONKOVIĆA, ŠETALIŠTE KAJETANA KNEŽIĆA, VINOGRADI, VINOGRADI I, VINOGRADI II, VINOGRADI III, VINOGRADI IV, VINOGRADI ODVOJAK, VINOGRADI VI
|
9. biračko mjesto broj 9.
PETRINJA DOM ZDRAVLJA PETRINJA, R. LOPAŠIĆA BB
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG, IVANA LUCIĆA, MARTINA JURANOVIĆA, MATIJE MESIĆA, MATIJE PERAKA, MATIJE PERAKA ODVOJAK, PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA, RADOSLAVA LOPAŠIĆA, STJEPANA PEJAKOVIĆA, ŠETALIŠTE VATROSLAVA LISINSKOG, TADIJE SMIČIKLASA, VJEKOSLAVA KLAIĆA, VLADKA MAČEKA, ZELENI BRIJEG, ZLATKA PETERNEKA
|
10. biračko mjesto broj 10.
PETRINJA DJEČJI VRTIĆ, PETRINJA, ULICA MILANA DUJNIĆA 25
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: AUGUSTA CESARCA, ĐURE TILJKA, ĐURE TILJKA ODVOJAK, IVANA MEŠTROVIĆA, IVANA MEŠTROVIĆA ODVOJAK, IVE KRIŽEVIĆA, IVE VALENTA, STJEPANA RADIĆA 68-998 (PARNI), STJEPANA RADIĆA 69-999 (NEPARNI), VLADIMIRA STAHULJAKA, VLADIMIRA STAHULJAKA ODVOJAK 1-21 (NEPARNI), 0-10 (PARNI), VLADIMIRA STAHULJAKA ODVOJAK 18-32 (PARNI)
|
11. biračko mjesto broj 11.
PETRINJA OŠ “MATO LOVRAK”, M. ANTOLIĆA 18
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: ANDRIJE PIRNATA, ANTUNA PECHANA, BOGOSLAVA ŠULEKA, DRAGUTINA BENKA, DRAGUTINA ŠIMONČIĆA, IVANA JANKA ŠTROMARA, IVANA PETRUŠIĆA, IVANA VONČINE, IVE MALINE 4-998 (PARNI), IVE MALINE 35-999 (NEPARNI), IVE MALINE ODVOJAK, JANKA STJEPUŠINA, JELENE BABIĆ, JOSIPA MIŠKATOVIĆA, SISAČKA 0-62 (PARNI), SISAČKA 1-9 (NEPARNI)
|
12. biračko mjesto broj 12.
PETRINJA OŠ “MATO LOVRAK”, M. ANTOLIĆA 18
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: JURE TURIĆA, MATE BOŽIČEVIĆA, MATIJE MRAZOVIĆA, MATIJE MRAZOVIĆA ODVOJAK, MIHOVILA PLEŠE, MILKE TRNINE, MIRKA ANTOLIĆA, MIROSLAVA EBNERA, MIROSLAVA EBNERA ODVOJAK, NIKOLE TESLE, PAVLA MIŠKINE, PAVLA MIŠKINE ODVOJAK, PETRA ZRINSKOG, SLAVOLJUBA KOSTINČERA, SV. KVIRINA BISKUPA, TOME BAKAČA ERDODYA, TOMISLAVA IVKANECA, VINKA NIKOLIĆA, ZVONIMIRA KUHARA, ŽELJEZNIČKA
|
13. biračko mjesto broj 13.
PETRINJA VATROGASNI DOM PETRINJA, VATROGASNA 57
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: ANDRIJE HEBRANGA, FRANJE MILIČIĆA, GUSTAVA BOLTEKA, MARCELA GORUPA, MIROSLAVA KRLEŽE, ULICA GROMOVA, ULICA GROMOVA DESNI ODVOJAK I, ULICA GROMOVA DESNI ODVOJAK II, VATROGASNA ULICA, VILKA PANACA
|
14. biračko mjesto broj 14.
PETRINJA VATROGASNI DOM PETRINJA, VATROGASNA 57
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: FRANA GALOVIĆA, JOSIPA KRAŠA, KRSTE HEGEDUŠIĆA, MARTINA FRANKOPANA, MATIJE ANTOLCA, MILANA NEMIČIĆA, MILANA NEMIČIĆA DESNI ODVOJAK I, MILANA NEMIČIĆA DESNI ODVOJAK II, MILANA NEMIČIĆA LIJEVI ODVOJAK I, MILANA NEMIČIĆA LIJEVI ODVOJAK II, OTOKARA KERŠOVANIJA, OTONA KUČERE 74-998 (PARNI), OTONA KUČERE 69-999 (NEPARNI), VLADE BAGATA, VLADIMIRA VIDRIĆA
|
15. biračko mjesto broj 15.
PETRINJA PODRUČNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ČEŠKO SELO, SISAČKA BB
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: AJDOVŠČINSKA, ANDRIJE PETRAČIĆA, ANDRIJE PETRAČIĆA DESNI ODVOJAK I, ANDRIJE PETRAČIĆA DESNI ODVOJAK II, ANDRIJE PETRAČIĆA LIJEVI ODVOJAK I, BLAŽENKE KRNIC, CVJETNA ULICA, DRENAČKA 0-40 (PARNI), DRENAČKA 1-17 (NEPARNI), FRANZA WAGNERA, FRANJE OGULINCA SELJE, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK I, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK II, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK III, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK IV, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK V, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK VI, FRANJE ŠRAMA, IVANA ZOCHA, IVE ANDRIĆA, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK I, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK II, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK III, JOSIPA MENCINA, MARKA MARULIĆA, MATE JERKOVIĆA, MILIVOJA GRGIĆA, NOVOG NASELJA, PRILAZ SISAČKOJ, RUDOLFA HORVATA, RUĐERA BOŠKOVIĆA, SISAČKA ODVOJAK I, SISAČKA ODVOJAK II, SISAČKA ODVOJAK III
|
16. biračko mjesto broj 16.
NOVA DRENČINA HRVATSKI DOM NOVA DRENČINA, NOVA DRENČINA
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
NOVA DRENČINA: DRENAČKA, LIVADARSKI PUT, LIVADARSKI PUT ODVOJAK, NOVA DRENČINA, PETRINJA: DRENAČKA 42-998 (PARNI), DRENAČKA 19-999 (NEPARNI)
|
17. biračko mjesto broj 17.
BREST POKUPSKI HRVATSKI DOM BREST POKUPSKI, BREST POKUPSKI
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
BREST POKUPSKI: BREST POKUPSKI, DESNI ODVOJAK, LIJEVI ODVOJAK
|
18. biračko mjesto broj 18.
MALA GORICA PODRUČNA ŠKOLA MALA GORICA, MALA GORICA
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
MALA GORICA: MALA GORICA
|
19. biračko mjesto broj 19.
DONJA BUDIČINA IGRALIŠTE U DONJOJ BUDIČINI, DONJA BUDIČINA (ŠATOR)
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
DONJA BUDIČINA: DONJA BUDIČINA, KLINAC: KLINAC
|
20. biračko mjesto broj 20.
TABORIŠTE HRVATSKI DOM TABORIŠTE, TABORIŠTE
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
TABORIŠTE: TABORIŠTE
|
21. biračko mjesto broj 21.
KRIŽ HRASTOVAČKI PRIVATNA KUĆA ĐURE PEJAKOVIĆA, KRIŽ HRASTOVAČKI 22
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
CEPELIŠ: CEPELIŠ, KRIŽ HRASTOVAČKI: KRIŽ HRASTOVAČKI, PECKI: PECKI
|
22. biračko mjesto broj 22.
HRASTOVICA NARODNI DOM “STJEPAN RADIĆ” HRASTOVICA, HRASTOVICA BB, HRASTOVICA
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
HRASTOVICA: HRASTOVICA
|
23. biračko mjesto broj 23.
SREDNJE MOKRICE DRUŠTVENI DOM SREDNJE MOKRICE, SREDNJE MOKRICE
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
DONJE MOKRICE: DONJE MOKRICE, GORNJE MOKRICE: GORNJE MOKRICE, MEĐURAČE: MEĐURAČE, SREDNJE MOKRICE: SREDNJE MOKRICE
|
24. biračko mjesto broj 24.
NOVI FARKAŠIĆ HRVATSKI DOM, NOVI FARKAŠIĆ
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
DUMAČE: DUMAČE, LETNIČKA ULICA, ULICA IVANA GRAHOVCA, ULICA SV. FRANJE, NOVI FARKAŠIĆ: NOVI FARKAŠIĆ
|
25. biračko mjesto broj 25.
STRAŠNIK HRVATSKI DOM STRAŠNIK, STRAŠNIK 26/A
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
GORA: GORA, SIBIĆ: SIBIĆ, STRAŠNIK: STRAŠNIK, ŽUPIĆ: ŽUPIĆ
|
26. biračko mjesto broj 26.
GRABERJE DRUŠTVENI DOM GRABERJE, GRABERJE 7/A (ŠATOR)
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
GRABERJE: GRABERJE
|
27. biračko mjesto broj 27.
NEBOJAN DRUŠTVENI DOM NEBOJAN, NEBOJAN
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
NEBOJAN: NEBOJAN, ULICA VIR
|
28. biračko mjesto broj 28.
MOŠĆENICA HRVATSKI DOM MOŠĆENICA, MOŠĆENICA, ULICA MARINA DRŽIĆA 7
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
MOŠĆENICA: ANTE STARČEVIĆA 0-106 (PARNI), ANTE STARČEVIĆA 1-77 (NEPARNI), ANTE STARČEVIĆA ODVOJAK, BANA JELAČIĆA, BANA TOME BAKAČA, IVANA GUNDULIĆA, JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, KRALJA TOMISLAVA, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK I, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK II, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK III, KRSTE FRANKOPANA, KUPSKA, KUPSKA ODVOJAK, LJUDEVITA GAJA, MARINA DRŽIĆA, MATIJE GUPCA, ODV. ULICE BANA JELAČIĆA, PETRA KREŠIMIRA, RIBNJAK, VATROSLAVA LISINSKOG
|
29. biračko mjesto broj 29.
MOŠĆENICA OSNOVNA ŠKOLA MOŠĆENICA, MOŠĆENICA
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
MOŠĆENICA: 22. LIPNJA, ANTE STARČEVIĆA 108-998 (PARNI), ANTE STARČEVIĆA 79-999 (NEPARNI), AUGUSTA ŠENOE, BRAĆE RADIĆ, BREZOVAČKOG ODREDA, HRVATSKIH BRANITELJA, HRVATSKIH BRANITELJA ODVOJAK I, HRVATSKIH BRANITELJA ODVOJAK II, HRVATSKOG NARODNOG PREPORODA, KNEZA BRANIMIRA, KOLODVORSKA, KOLODVORSKA LIJEVI ODVOJAK, KRALJA ZVONIMIRA, LJUDEVITA POSAVSKOG, PETRA ZRINSKOG, RUĐERA BOŠKOVIĆA, TINA UJEVIĆA, TRG ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA
|
30. biračko mjesto broj 30.
PRNJAVOR ČUNTIČKI DIC, PRNJAVOR ČUNTIČKI 1/B
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
GORNJA BAČUGA: GORNJA BAČUGA, HRVATSKI ČUNTIĆ: HRVATSKI ČUNTIĆ, PRNJAVOR ČUNTIĆKI: PRNJAVOR ČUNTIĆKI, ČUNTIĆ: ČUNTIĆ
|
31. biračko mjesto broj 31.
JABUKOVAC OSNOVNA ŠKOLA, JABUKOVAC
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
BEGOVIĆI: BEGOVIĆI, DODOŠI: DODOŠI, DONJA MLINOGA: DONJA MLINOGA, DONJA PASTUŠA: DONJA PASTUŠA, DRAGOTINCI: DRAGOTINCI, GORNJA MLINOGA: GORNJA MLINOGA, GORNJA PASTUŠA: GORNJA PASTUŠA, JABUKOVAC: JABUKOVAC, KRALJEVČANI: KRALJEVČANI, MAČKOVO SELO: MAČKOVO SELO, MIOČINOVIĆI: MIOČINOVIĆI, TREMUŠNJAK: TREMUŠNJAK, VELIKI ŠUŠNJAR: VELIKI ŠUŠNJAR
|
32. biračko mjesto broj 32.
BLINJA HRVATSKI DOM BLINJA, BLINJA (ŠATOR)
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
BIJELNIK: BIJELNIK, BLINJA: BLINJA, DEANOVIĆI: DEANOVIĆI, JOŠAVICA: JOŠAVICA, MOŠTANICA: MOŠTANICA, PETKOVAC: PETKOVAC, STRAŽBENICA: STRAŽBENICA
|
33. biračko mjesto broj 33.
GRABOVAC BANSKI CENTAR ZA ŠLJIVU I KESTEN, DONJA BAČUGA 108/C (ŠATOR)
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
DONJA BAČUGA: DONJA BAČUGA, GRABOVAC BANSKI: GRABOVAC BANSKI, LUŠČANI: LUŠČANI
|
34. biračko mjesto broj 34.
NOVO SELIŠTE KONTEJNERSKO NASELJE NA SAJMIŠTU, SAJMIŠTE BB (ŠATOR)
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
NOVO SELIŠTE: DESNI ODVOJAK I, DESNI ODVOJAK I/2 1-11 (NEPARNI), DESNI ODVOJAK I/3 1-3 (NEPARNI), 2-6 (PARNI), DESNI ODVOJAK I/4, DESNI ODVOJAK II, DESNI ODVOJAK III, LIJEVI ODVOJAK I, LIJEVI ODVOJAK II, NOVO SELIŠTE
|
35. biračko mjesto broj 35.
SLANA DRUŠTVENI DOM, SLANA
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
GLINSKA POLJANA: GLINSKA POLJANA, SLANA: SLANA, VRATEČKO: VRATEČKO
|
36. biračko mjesto broj 36.
PETRINJA PODRUČNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ČEŠKO SELO, SISAČKA BB
na kojem će glasovati birači s prebivalištem u
PETRINJA: SISAČKA 64-998 (PARNI), SISAČKA 11-999 (NEPARNI), SLATINA ODVOJAK, SLATINSKA, SPLITSKA ULICA, STANIČKI PUT, ULICA BRAĆE KUNERT, ULICA MARINA BERETINA, ULICA PUKOVNIKA PREDRAGA MATANOVIĆA, ULICA ZELENILA, UNSKA, VERE GROZAJ, VIDIKOVAC, VUKOVARSKA ULICA, ZVORNIČKA |