pet-fg-n

Futsal Gorica potvrdila lidersku poziciju i u Petrinji

PETRINJA – Nogometaši Petrinjčice, u 10.kolu Druge hrvatske malonogometne lige – Zapad, ugostili su momčad Futsal Gorice iz Velike Gorice od koje su poraženi 3:1.

Gosti su do prednosti došli u 11.minuti kada je Jakovljević izveo udarac iz kuta, s lijeve strane, do Majića na deset metara koji je potom pronašao put lopti u mrežu, a „podebljali“ su je u 17.minuti kada je Vardić dočekao „odbijanac“ na devetercu i potom naciljao pod samu vratnicu. Minutu kasnije i domaći su poentirali kada je Radošević iz slobodnog udarca, s devet metara, na lijevoj strani uposlio Lovrića, a on precizno naciljao suprotni kut gostujućeg vratara Ježića.

U drugom dijelu samo su poentirali gosti i to u 26.minuti kada je u realizaciji sudjelovao isti dvojac kao i kod prvog pogotka, samo u zamijenjenim ulogama, odnosno Majić je izveo udarac iz kuta s desne strane, a Jakovljević s desetak metara dobro naciljao za konačnih gostujućih 3:1.