pet-fsp

Futsal Pula uvjerljiva protiv Petrinjčice

PETRINJA – Ono što su u redovima Futsal Pule najavljivali prije početka prvenstva, a to je visoki plasman u 2. HMNL – Zapad, to su očito počeli i ostvarivati. Na tom putu „nastradala“ je i Petrinjčica koja ih je ugostila u 2. kolu.

U jačem sastavu nego na premijeri u Velikoj Gorici Petrinjci se nisu mogli suprotstaviti pulenima Marinka Mavrovića koji su od prvoga trena znali što žele u Petrinji i to su ostvarili uvjerljivom pobjedom 11:1. Već u prvoj minuti poentirao je Grbić, a u 5. Lovreković je bio u situaciji kada je nesretno poslao loptu u vlastitu mrežu. Dvije minute kasnije Matković je povisio rezultat svojim prvim, od ukupno tri pogotka, a jedini pogodak za domaćine postigao je Jandrić u 11. minuti za smanjenje na 1:3. Nakon toga uslijedila su još dva pogotka već spomenutog Matkovića, a dva puta u strijelce se upisao i Pasus, te još jednom Grbić i potom Vuzem, Vukmir i Hasanbašić.

RAB – OTOČAC 3:8

BJELOVAR – LOŠINJ 8:3

JESENJE – FUTSAL GORICA 3:6

NOVI MAROF – SISCIA 5:4

VERUDA – slobodna

Trenutni poredak je: 1. FUTSAL PULA 6, 2. BJELOVAR 6, 3. FUTSAL GORICA 6, 4. NOVI MAROF 6, 5. OTOČAC 3, 6. SISCIA 3, 7. VERUDA 0, 8. JESENJE 0, 9. LOŠINJ 0, 10. RAB 0, 11. PETRINJČICA 0 bodova.

U slijedećem, 3. kolu, nogometaši Petrinjčice gostovat će u Puli kod momčadi Verude.