ml-ka-n

Mladost i Karlovac podijelili bodove

PETRINJA – Nogometaši petrinjske Mladosti, u 6. kolu Treće nogometne lige – Centar, ugostili su momčad Karlovca 1919, a susret je okončan bez pobjednika 1:1.

Prvih pola sata proteklo je bez izrazitih prigoda s jedne i druge strane, a onda je u 29. minuti za goste pokušao Trešnjić odličnim udarcem s 25 metara, ali domaći vratar Gugec isto tako je reagirao, a u 33. minuti za domaće je pokušao Alapić s ruba kaznenog prostora kada je loptu u bloku malo skrenuo Bunoza, međutim gostujući čuvar mreže Šteko ipak ju je uspio ukrotiti. U 42. minuti Trešnjić je još jednom pokušao iz odbijanca s 18 metara, ali lopta je prohujala uz vratnicu i onda u posljednjim sekundama prvog dijela Pamić je poentirao za Karlovčane iz slobodnog udarca s 20 metara.

U drugom dijelu veliku prigodu gosti su imali u 52. minuti kada je Trešnjić na rubu kaznenog prostora „ukrao“ loptu Vraniću, ali stvar je spasio vratar Gugec koji je u padu nogom izbacio loptu od svojih vrata. Nakon toga gosti su pokušali, u 59. minuti, ponovo iz slobodnog udarca kojeg je s 25 metara izveo Pamić na peterac do Matiazha koji je glavom za malo prebacio vrata, a dvije minute kasnije uslijedio je i još jedan pokušaj Trešnjića s ruba šesnaesterca, ali lopta je proletjela uz vratnicu. Do novog uzbuđenja prošle su ponovo dvije minute, ali na suprotnoj strani kada je Lovrić izveo slobodni udarac s 25 metara i nastala je gužva pred gostujućim vratima gdje je Hrnčević „amortizirao“ loptu Maroviću koji je iz okreta zatresao mrežu iza vratara Šteke. Nakon toga mreže su mirovale do kraja, ali i nije bilo nekih prigoda za promjenom rezultata.

SAVA STRMEC – VRAPČE 1:1

Trenutni poredak je: 1. VRAPČE 14, 2. KARLOVAC 1919 13, 3. VRBOVEC 13, 4. LUČKO 11, 5. PONIKVE 10, 6. KURILOVEC 10, 7. MAKSIMIR 9, 8. DINAMO 9, 9. TREŠNJEVKA 9, 10. SEGESTA 8, 11. BISTRA 7, 12. GAJ MAČE 7, 13. RAVNICE 6, 14. MLADOST 6, 15. LUKAVEC 5, 16. HAŠK 1903 5, 17. SAMOBOR 4, 18. SAVA STRMEC 4 boda.

U slijedećem 7. kolu, u srijedu, 28.09.2022., od 16.15 sati, nogometaši petrinjske Mladosti gostovat će u Donjoj Bistri kod momčadi Bistre.