ml-ra

Mladost i Ravnice podijelili bodove

PETRINJA – Nogometaši petrinjske Mladosti, u 15. kolu Treće hrvatske nogometne lige – Središte, ugostili su momčad Ravnice iz Zagreba, a susret je okončan bez pobjednika i pogodaka – 0:0.

U ogledu koji se najvećim dijelom odvijao između dva šesnaesterca strijelci se baš nisu iskazali i u ono malo prigoda koje su stvorene. U prvom dijelu prvi su nešto ozbiljnije priprijetili gosti u 23. minuti kada je Špičić, s lijeve strane, ubacio loptu pred domaća vrata, a najviši u skoku, na desetak metara bio je Pavić, ali lopta je proletjela tik iznad vratnice. Domaći su uzvratili u 37. minuti kada je Hrnčević pobjegao gostujućoj obrani oboren je u kontaktu s vratarom Javorom koji mu je krenuo u susret i oborio ga na dvadesetak metara, a Hrnčević je sam izveo slobodni udarac nakon kojeg je gostujući čuvar mreže izbacio loptu iz svoga donjeg lijevog kuta.

U drugom dijelu, u 54. minuti, gosti su došli u dobru prigodu na rubu kaznenog prostora u situaciji kada se Čakarun i Toš nisu mogli „dogovoriti“ tko će prije pucati pa je tako lopta u konačnici završila pokraj vrata. Nakon toga i domaći su bili vrlo blizu pogotku u akciji u kojoj su sudjelovali Lovrić i Hrnčević koji je, s lijeve strane, ubacio loptu u prazan prostor na petercu pred gostujućim vratima gdje je Amoateng zakasnio za djelić sekunde i nije uspio skrenuti je u praznu mrežu, a minutu kasnije Hrnčević si je stvorio slobodni prostor na 14-15 metara, međutim gostujući čuvar mreže ukrotio je loptu u svome donjem desnom kutu.

LUČKO – VRAPČE

Trenutni poredak je: 1. ZAGOREC 36, 2. DUGO SELO 31, 3. GAJ MAČE 26, 4. TRNJE 25, 5. LUČKO (-1) 24, 6. HAŠK 1903 24, 7. VRBOVEC 24, 8. KARLOVAC 1919 23, 9. BISTRA 22, 10. VRAPČA (-1) 21, 11. KURILOVEC 21, 12. MAKSIMIR 20, 13. RAVNICE 20, 14. LUKAVEC 14, 15. TREŠNJEVKA 13, 16. SEGESTA 9, 17. MLADOST 8, 18. PONIKVE 6 bodova.

U slijedećem, 16. kolu, u subotu, 20.11.2021.,od 14 sati, nogometaši petrinjske Mladosti gostovat će u Zagrebu kod momčadi Vrapča.