čs-ml

Mladost preko Češkog Sela u slijedeće kolo KUP-a NS SMŽ

PETRINJA – Nogometaši Češkog Sela, članovi Druge županijske nogometne lige – Sisak, u 4. kolu KUP-a Nogometnog saveza sisačko-moslavačke, ugostili su momčad trećeligaša petrinjske Mladosti od koje su poraženi 4:2.

Susret je počeo minutom tišine za preminulog Željka Sudarevića, dugogodišnjeg tajnika NK Češko Selo.

Što se rezultata tiče domaći su poveli u 7. minuti kada su na dugu ubačenu loptu, na 18 metara istovremeno reagirali domaći Prepelec i gostujući Marović i Mioković koji je u pokušaju izbacivanja prebacio i vratara Đurina, a lopta se ispred crte odbila ispod vratnice. Nakon isto toliko vremena, u 14. minuti, Petrinjci su poravnali kada je Špišić izveo udarac iz kuta s lijeve strane, a Lovreković glavom s 3-4 metra skrenuo loptu u mrežu, dok su u 29. minuti mogli doći i do prednosti kada se Kikić probio u kazneni prostor po desnoj strani i gađao suprotni kut, ali naciljao je samo vratnicu.

Drugi dio počeo je slično kao i prvi, ali sada su, u 48. minuti, domaći stekli novu prednost iz kaznenog udarca nakon što je u kaznenom prostoru Vučak oborio Ivicu Tokića, a uspješan realizator s bijele točke bio je Prepelec. Nakon toga konce igre preuzeli su Mladostaši i u 59. minuti došli do poravnanja preko Filipovića nakon asistencije Špišića, koji je to isto učinio i u 63. minuti kada je na petercu pronašao Lovrića koji je glavom poslao loptu u mrežu. Konačni rezultat i prolazak Petrinjaca u slijedeći krug natjecanja potvrdio je Hamzagić u 71. minuti na ubačaj Đusija s desne strane.