Izbornik
mra-mla-n

Mraclin i Mladost remizirali

MRACLIN – U sklopu priprema za proljetni nastavak prvenstva Treće nogometne lige – Centar nogometaši petrinjske Mladosti gostovali su u Mraclinu kod istoimenih domaćina, člana Četvrte nogometne lige – Središte – Podskupine B, a susret je okončan bez pobjednika 3:3.

Prvu izglednu prigodu imali su Petrinjci u 23.minuti kada je na ubačaj Alapića s desne strane na suprotnu vratnicu Jandrić s peterca glavom poslao loptu za malo pokraj okvira, a onda su minutu kasnije poentirali domaći nakon Marjanovićeg ubačaja s desne strane pred gostujuća vrata gdje se našao Kaurin i skrenuo je u mrežu. Nakon toga, u 33.minuti, lopta se našla i u domaćoj mreži za poravnanje kada je Domirović odigrao povratnu loptu svom vrataru Pavloviću kojem je u pokušaju ispucavanja prošla ispod noge, a u posljednjim trenucima prvog dijela domaći su ponovo došli do prednosti kada je Dandić s lijeve strane ubacio loptu na peterac pred gostujuća vrata odakle ju je Hajduk glavom proslijedio u mrežu.

Na početku drugog dijela, u 47.minuti, domaći su došli do povećanja prednosti kada je Hajduk s rubne crte igrališta na lijevoj strani uspio proslijediti loptu na suprotnu gdje je natrčao Kos i pospremio je u mrežu. Ubrzo zatim i Petrinjci su uspjeli poentirati kada je Handanović izveo udarac iz kuta s desne strane, a na domaći peterac utrčao je Jandrić i matirao vratara Pavlovića. Konačni rezultat postavio je Marović u 83.minuti nakon ubačaja Handanovića iz slobodnog udarca s 25 metara.

Novu provjeru Petrinjci će imati u subotu, 18. veljače, kada će, od 11 sati, ugostiti momčad Naftaš Ivanić, člana Četvrte nogometne lige – Središte – Podskupine B.