pet-lud

Petrinja bolja od Ludbrega

PETRINJA – Rukometaši Petrinje, u 18. kolu Druge hrvatske rukometne lige – Sjever, ugostili su momčad Ludbrega od koje su bili bolji 30:23.

Prvi poluvrijeme proteklo je izmjenama prednosti na jednoj i drugoj strani i na kraju gosti su taj dio okončali jednim pogotkom prednosti (13:14), a početkom drugog dijela domaći su odmah počeli u brzini više i postepeno su stvarali sve veću prednost koja je u 38. minuti prvi puta dosegnula šest pogodaka razlike (20:14). Nakon toga održavali su je u tim okvirima, u tri navrata i do + 8 (27:19, 28:20, 29:21), a na kraju su je zaključili na konačnih +7 (30:23). Veliki doprinos tome, ovisno o vremenu provedenom na terenu, dali su i vratari Draženko Pranjić sa 17 obrana i Adriano Polanščak koji ih je dodao još četiri, dok su strijelce predvodili Luka Marjanović s 12, kod domaćih, i Alen Novosel s 8 pogodaka, kod gostiju.