pet-bje-n

Petrinjčica i Bjelovar podijelili bodove

PETRINJA – U 14. kolu Druge hrvatske malonogometne lige – Zapad nogometaši Petrinjčice ugostili su momčad Bjelovara, a susret je okončan bez pobjednika 5:5.

Za Petrinjce je počelo dobro jer su do prve prednosti došli već u 2.minuti kada se Papić probio po desnoj strani i povratnom loptom na sedam metara pronašao Lovrića koji ju je smjestio u mrežu, a samo tri minute kasnije došlo je do povećanja prednosti kada je sa sedam metara iz slobodnog udarca na lijevoj strani Lovrekovć poslao paralelnu loptu na suprotnu do Hamzagića koji je reagirao iz prve i matirao gostujućeg vratara Cvjetojevića. Nakon toga, u 9.minuti, viđena su dva pogotka, odnosno najprije su Petrinjci došli do trećeg kada se Lovrić probio po desnoj strani i ubacio loptu pred sama gostujuća vrata gdje je u „fliperu“ između gostujućih igrača došla do usamljenog Đukića koji ju je samo skrenuo u mrežu, a onda su na suprotnoj strani prvi puta poentirali i gosti kada se Tolić probio po lijevoj strani i precizno naciljao suprotni kut pod vratnicu. Isti igrač bio je precizan i u 15.minuti kada je nakon Gršićevog ubačaja iz kuta, s lijeve strane, na sredinu domaće polovice igrališta preciznim prizemnim udarcem u njegov desni kut matirao domaćeg vratara Sekulića. U samom finišu prvog dijela, u 19.minuti, Radetić je uspješno okončao gostujuću kontru za poravnanje, dok je u 20.minuti Karamarković  sa šesterca uspio pronaći toliko prostora uz lijevu vratnicu za prednost gostiju 4:3.

U drugom dijelu, do 34.minute, viđeni su samo pokušaji s jedne i druge strane, a onda su domaći izveli akciju u tri poteza, odnosno Korečić je ubacio loptu s ruba igrališta do Đukića koji je odigrao dupli pas s Papićem za novo poravnanje koje je trajalo do slijedeće minute kada je Hajdarović na devetercu, a lijeva na desno, brzopotezno izveo slobodni udarac do Radetića kojem nije bilo teško matirati vratara Sekulića. Ipak, u 38.minuti, konačni rezultat postavio je Đukić kada je bio precizan iz kaznenog udarca s deset metara nakon gostujućih akumuliranih prekršaja.