pet-pu

Petrinjčica pobjedom zaključila prvi dio prvenstva

PETRINJA – Nogometaši Petrinjčice, u posljednjem jesenskom 9. kolu 2. HMNL – Zapad, ugostili su momčad Futsal Pule od koje su bili bolji 8:6.

U domaćem dopunjenom sastavu, u odnosu na prethodne utakmice, u kojem su bili Lovrić, Baniček, Gršić i Marjanović, nije bilo bojazni za dobru predstavu dva kvalitetna protivnika, a počelo je u 9. minuti kada su kontru povukli Marjanović i u konačnici strijelac Baniček. Odmah minutu kasnije za povećanje vodstva pobrinuo se Matković preciznim udarcem, s 12-13 metara, u donji desni kut vratara Glavonjića. Nakon toga, u 13. minuti, poentirali su i gosti preko Đapića koji se nakon odbijene lopte našao sam pred domaćim vratima, a ona je u finišu prvog dijela, u 18. i 20. minuti, „proradio“ i Gršić kada je uspješno matirao gostujućeg čuvara mreže.

Drugi dio počeo je novom serijom domaćih pogodaka u razmaku od tri minute, odnosno u 22. Papić je okončao kontru u solo dionici kada je zaobišao i vratara Glavonjića, zatim je Lovrić u 23. započeo akciju i uz dupli pas s Matkovićem je uspješno i okončao, a onda je u 24. minuti Lovrić izveo brzopotezni dupli pas sa strijelcem Gršićem za uvjerljivih 7:1. Niti nakon toga gosti se nisu predavali i primijenili su igru vratar-igrač (Hoxha) koja je urodila plodom jer su tako u 28., 32. i 36. minuti poentirali Paus, Hoxha i Vukmir, a tu njihovu mini seriju prekinuo je Marjanović u 37. minuti u kontri s Baničekom i Lovrićem, međutim gosti su do kraja, dva puta preko Hoxhe, u 38. i 40. minuti, uspjeli smanjiti razliku na 8:6.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.