ug-pet

Petrinjčica poražena od Uspinjače Gimka

ZAGREB – U 9-om kolu Druge hrvatske malonogometne lige – Zapad nogometaši Petrinjčice gostovali su u Zagrebu kod momčadi Uspinjače Gimka od koje su poraženi 13:1.

Nakon vratnice Crnčevića u 1. minuti domaći su već u slijedećoj došli do prednosti kada je isti igrač, nakon odbijene lopte, bio precizan s pet metara, a onda su i Petrinjci došli do pogotka u 6. minuti po sistemu vratar-vrataru, odnosno gostujući Pezić je izbacio loptu prema domaćim vratima gdje ju je u pokušaju izbacivanja domaći vratar Herceg tek okrznuo nogom i završila je u njegovom donjem lijevom kutu. Nakon toga uslijedila je domaća serija i pogocima Totha (10), Crnčevića (14), Ciglera (15), Uremovića (16) i Papca (19) na odmor su otišli uz prednost od 6:1.

U drugom dijelu seriju je ponovo nastavio, ali i zaključio Crnčević (23, 35) dok su preostali strijelci bili Uremović (27), Papac (29, 35), Filipović (30) i Cigler (32). U tom razdoblju i Petrinjci su imali svojih prigoda (Petrović, Mioković, Radošević, Kikić), ali nažalost ostalo je samo na tome.