oto-pet

Petrinjčica poražena u Otočcu

OTOČAC – Nogometaši Petrinjčice, u 7. kolu Druge hrvatske malonogometne lige – Zapad, gostovali su u Otočcu kod istoimenih domaćina od kojeg su poraženi 9:3.

Nakon početna dva dobra pokušaja Avramovića, kada je domaći vratar Antonio Krznarić uspio ukrotiti loptu ispred same crte, domaći su poveli u 9. minuti kada je u solo dionici uz rub deveterca uspio poentirati Eldić, a drugi pogodak, u  11. minuti, djelo je Ostovića, odnosno Matija je s ruba igrališta, na lijevoj strani, pronašao Antonia na drugoj vratnici koji je samo skrenuo loptu u mrežu. Do trećeg pogotka domaći su došli već u slijedećoj minuti kada je Gorup, pod pritiskom pred gostujućim vratima, nes(p)retno poslao loptu u vlastitu mrežu, a već u slijedećoj minuti Matija Ostović je uspješno okončao domaću kontru svladavši s „deveterca“ gostujućeg vratara Pezića za 4:0 u prvoj dionici.

Početak drugog dijela bio je sličan kao i prvog, odnosno Petrinjci su ponovo imali dvije dobre prigode, čak i bolje, jer ovaj puta zatresle su se samo vratnice i to u 25. minuti kada je Gršić izveo slobodni udarac, s lijeve strane, s desetak metara, te u 27. minuti u brzoj kontri s Miokovićem, a onda su, kao po nepisanom pravilu, počeli pogađati domaći i to u 28. i 29. minuti kada su uspješne kontre okončali Marko Krznarić i Matija Ostović, te u 33. minuti Eldić koji se najbolje snašao u  gužvi pred gostujućim vratima. Ipak, u 36. minuti Petrinjci su došli do prvog pogotka kada su pred domaćim vratima dupli pas odigrali Mioković i strijelac Gršić, ali minutu kasnije, kada su gosti zaigrali s igračem-vratarem, Boban je uspješno okončao domaću kontru, dok se u 39. minuti Gršić dva puta upisao u strijelce za goste i to nakon duge lopte sa sredine igrališta kada je pred domaćim vratima iz prve poslao loptu pod samu vratnicu, te kada je potom okončao kontru po lijevoj strani. Ipak, točku na „i“ stavio je Eldić u posljednjoj minuti za konačnih domaćih 9:3.