sis-pet-r

Petrinjcima derbi u Sisku i vrh 2.HRL-Sjever

SISAK – U derbiju 8. kola Druge hrvatske rukometne lige – Sjever rukometaši Petrinje gostovali su kod momčadi Siska od koje su bili bolji 31:27.

Do ovog ogleda razlika na vrhu prvenstvene ljestvice bila je jedan bod u korist Siščana, a sada je situacija obrnuta. Gotovo do kraja ispunjeno gledalište sportske dvorane „Brezovica“, gdje je brojčani omjer snaga bio otprilike pola-pola, ali glasovni decibeli u korist Petrinjaca, svjedočilo je dobroj i uzbudljivoj utakmici od samoga početka do kraja, a Petrinjci su bili ti koju su konce igre držali u svojim rukama.

Rezultatski gledano domaći su u pet navrata stizali do poravnanja i to na početku susreta (1:1, 2:2, 3:3, 4:4, 5:5), te u 25. minuti prvog dijela (13:13), dok su Petrinjci najčešće držali razliku od tri do četiri pogotka, a u 33. minuti dosegli su i +6 (21:15). Najviše pogodaka u uspjeh gostiju ugradili su Antonio Čunčić (8) i Luka Marjanović (6), dok su najefikasniji domaći dvojac, sa po 6 pogodaka, bili Mario Prišek i Matteo Ražić.

ZAGORICA – DUBRAVA 2 24:36

LIBRA TEHNIČAR – ZG DUBRAVA 34:34

MAROF – SESVETE 2 29:31

VARAŽDIN 1930 2 – ILOVA 38:30