Izbornik
PET-SES

Petrinjski rukometaši u derbiju nadvisili Sesvećane

PETRINJA – Rukometaši Petrinje, u 18. kolu Druge hrvatske rukometne lige – Sjever, ugostili su drugu momčad Sesveta od koje su bili bolji 29:23.

Dugo su Petrinjci lomili otpor gostiju u tvrdoj utakmici u kojoj su Sesvećani samo u četiri navrata, u prvom poluvremenu, uspjeli doći do poravnanja (7:7, 8:8,10:10, 11:11) dok su u ostalim situacijama, do polovice drugog dijela, „puhali za vrat“ Petrinjcima koji su najčešće održavali razliku na dva ili tri pogotka, a onda su se domaći počeli odvajati na osjetniju razliku koja je u konačnici dosegla +6.

U domaćim redovima najefikasnija je bila trojka: Marjanović, Pijalović i Čunčić sa po šest pogodaka, dok je u gostujućim redovima najefikasniji bio Gavrić sa sedam pogodaka kojeg je, s dva manje, pratio Raos.

Na kraju susreta od petrinjske publike oprostio se sudački par Goran Cupak i Robert Kožuhar iz Garešnice koji prestaju aktivnim suđenjem.