slo-pos

Podjela bodova, bez pogodaka, u Šodergrabi

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, na početku prvenstva Duge županijske nogometne lige – Sisak, u 1. kolu ugostili su momčad Posavine iz Prelošćice, a susret je okončan bez pobjednika i pogodaka – 0:0.

„Siromašno“ je bilo svih devedeset minuta, u kojima nije nedostajalo želje i agresivnosti, ali je zakazala kreativnost akcija na jednoj i drugoj strani. Vrijedno spomena je tek nekoliko pokušaja iz kojih se moglo dogoditi nešto više, ali nažalost nije.

Tako je u 26. minuti gostujući igrač David Nikolić, s ruba kaznenog prostora, naciljao vratnicu od koje se lopta odbila u polje, dok su domaći u 56. minuti stvorili gužvu pred gostujućim vratima u kojoj je najuspješniji bio vratar Vitković i lopta je završila u njegovom naručju. Dobru prigodu gosti su propustili u 68. minuti kada je Mašinović pobjegao domaćoj obrani, ali vratar Dumbović je pravovremeno ušao u blok i sačuvao svoju mrežu. Pri samom kraju, u 87. minuti, nakon kontre po desnoj strani gostujući igrač Kukurić je ostao neometan na rubu šesnaesterca, ali njegov pokušaj je završio iznad okvira vrata.

U istom natjecanju nastupit će i nogometaši Češkog Sela, ali oni su ostali bez prigode za otvorenje sezone jer su iz Nogometnog kluba PPG Rujevac, dan ranije, otkazali dolazak na igralište u Koloniji.

U idućem 2. kolu, u nedjelju, 06.09.2020., od 17.30 sati, nogometaši Sloge će gostovati u Gredi Sunjskoj kod momčadi Sunjski, dok će igrači Češkog Sela biti domaćini momčadi Mladosti iz Grede.