pet-zgd

Rukometaši Petrinje napunili mrežu ZG Dubrave

PETRINJA – Rukometaši Petrinje, u 24. kolu Druge hrvatske rukometne lige – Sjever, ugostili su momčad ZG Dubrave iz Zagreba od koje su bili bolji 39:16.

U prvih pet minuta Petrinjci su imali isto toliko pogodaka prednosti, a gosti su do prvog pogotka došli tek u 8. minuti i domaći su ih potom do poluvremena ostavili na jednocifrenoj brojci (16:6). U nastavku domaća prednost je rasla gotovo iz minute u minutu i na kraju su upisali „višak“ od 23 pogotka.

Doprinos tome dao je i domaći vratar Adriano Polanščak s 13 obrana, dok je njegovom kolegi na suprotnoj strani Fabijanu Dumboviću to uspjelo osam puta.

Što se najefikasnijih igrača tiče u domaćim redovima Enis Krličević je poentirao deset puta, a kod gostiju Dominik Miholjančan upisao ih je duplo manje.

U slijedećem, 25. kolu, rukometaši Petrinje gostovat će kod druge momčadi Rudara.