Share on facebook
Share on twitter
seg-mla

Segesta i Mladost podijelili bodove

SISAK – Nogometaši petrinjske Mladosti, u 5. kolu Treće nogometne lige – Centar, gostovali su u Sisku kod momčadi Segeste, a susret je okončan bez pobjednika i pogodaka – 0:0.

Na samom početku Siščani su imali tri dobra pokušaja preko Tarasenka i to u 2. minuti kada je iz slobodnog udarca s lijeve strane, s 25 metara, ubacio upotrebljivu loptu pred sama gostujuća vrata, ali nitko nije reagirao i završila je pokraj vrata izvan igrališta, zatim je u 6. minuti pokušao sam s gotovo istog mjesta u trku, ali lopta je prohujala pokraj vrata, dok je u 12. minuti ponovio slobodni udarac i ovaj puta pronašao Radoševića koji je skrenuo loptu glavom na gornji dio vratnice iznad vratara Gugeca. Nakon toga i Petrinjci su došli do prigoda, najprije u 28. minuti kada su dupli pas, na lijevoj strani, na rubu kaznenog prostora, odigrali Mioković i Handanović koji je potom ubacio loptu pred domaća vrata gdje je Hrnčević zakasnio za djelić sekunde, a onda je u 36. minuti, na desetak metara, glavom asistirao Miokoviću koji je gađao donji desni kut domaćeg vratara Jagatića koji je ipak uspio loptu ukrotiti.

U drugom dijelu, u 57. minuti, za domaće je s udaljenosti 25 metara pokušao i Moukachar, ali gostujući vratar Gugec izbacio je loptu iz svog donjeg lijevog kuta, a deset minuta kasnije isto je pokušao i Radošević, ali ovaj puta lopta je završila u naručju gostujućeg čuvara mreže. U 74. minuti Tarasenko je pokušao još jednom iz slobodnog udarca s dvadesetak metara, ali lopta je proletjela tik iznad vratnice. Dobrim prilikama u finišu uzvratili su i gosti u 80. minuti kada je Handanović povukao kontru i s dvadesetak metara poslao loptu tik uz desnu vratnicu vratara Jagatića, a isto je učinio i Jandrić u 86. minuti, ali ovaj puta domaći čuvar mreže loptu je ukrotio na petercu.