slo-jel

Sloga tri puta „lovila“ rezultat i „ulovila“

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 5. kolu Druge županijske nogometne lige sisačko-moslavačke, ugostili su momčad Jelengrada iz Gornje Jelenske, a susret je okončan bez pobjednika – 3:3.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i već u 4. minuti njihov, kasnije se ispostavilo, najopasniji napadač Marinić našao se s lijeve strane sam pred vratarom Radmanom, ali domaći čuvar mreže ušao mu je u šut i spasio svoju mrežu. Međutim, samo tri minute kasnije bio je nemoćan kada je Marinić bio precizan sa suprotne strane kada se u sredini kaznenog prostora našao sam iza domaće obrane za prvo vodstvo gostiju. Nakon toga domaći su uzvratili u 14. minuti kada je Matić podvalio odličnu loptu iza gostujuće obrane za Knežića koji se našao sam ispred vratara Andlara, ali pucao je tik uz lijevu vratnicu. U 22. minuti Marinić je ponovo bio u dobroj prigodi kada se probio uz crtu po desnoj strani, ali domaći vratar Radman padom u noge spriječio je najgore. Na suprotnoj strani, u 33. minuti, Prepelec je najprije naciljao vratnicu, a onda je dvije minute kasnije bio precizniji kada je iskoristio dobro ubacivanje Ilijevića iza zadnje gostujuće linije i prebacio vratara Andlara za prvo poravnanje. U samom finišu prvog dijela, u 43. minuti, gosti su ponovo bili u prilici kada se Pleše izborio za loptu na rubu 16-erca, ali pucao je ravno u ruke vratara Radmana.

U drugom dijelu sve značajnije zbilo se oko pogodaka, a u 68. minuti na sceni je ponovo bio Marinić u solo dionici po lijevoj strani kada je na „petercu“ pronašao Plešu koji je glavom skrenuo loptu u mrežu. U 71. minuti domaći su došli do novog poravnanja kada je Prepelec izveo slobodni udarac s 20-ak metara i pogodio vratnicu, a na loptu je natrčao Kosić-Toljan i glavom je pospremio u mrežu. Novo vodstvo gosti su ostvarili u 78. minuti s bijele točke kada je precizan bio Miša, a prethodno je Dolenac u kaznenom prostoru nepropisno zaustavio Plešu, dok se gotovo isti scenarij dogodio u 82. minuti i na suprotnoj strani kada je nepropisno zaustavljen Kosić-Toljan, a Prepelec uspješan realizator s „kreča“.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.