slo-sok

„Sokolovi“ iz Rajića slavili u Hrastovici

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 7. kolu Druge županijske nogometne lige sisačko-moslavačke, ugostili su momčad Sokola iz Rajića od koje su poraženi 2:1.

U prvom dijelu Hrastovčani su dva puta pokušali iz daljine i to u 12. minuti kada je Ivišić uputio oštar udarac s 25 metara, ali lopta je prohujala tik iznad vratnice, a isti učinak s iste udaljenosti, samo iz slobodnog udarca, imao je i Dolenac u 31. minuti. Što se gostiju tiče imali su pokušaj u 37. minuti kada je Polimac u gužvi pucao iz okreta, ali bez konačnog učinka.

Drugi dio bio je daleko sadržajniji pa je tako kod domaćih Matić asistirao Puškiću na rubu kaznenog prostora i uslijedio je udarac iz okreta, ali pokraj vrata. Dvije minute kasnije radovali su se gosti kada je ovaj puta Polimac bio precizniji i u gužvi u sredini kaznenog prostora uspio pronaći put lopti u mrežu. Vrlo brzo, u 56. minuti, Hrastovčani su uzvratili u akciji Ivišića i Klimente ispred 16-erca i uslijedio je udarac u gornji lijevi kut vratara Jurića koji je panterskim skokom izbacio loptu izvan igrališta, a gostujući čuvar mreže bio je uspješan i u 68. minuti kada je neutralizirao Tadićev udarac iz blizine na odličnu asistenciju Marića koji je u 77. minuti sam izborio prigodu „ukravši“ loptu na 20-ak metara, međutim nakon njegovog udarca završila je pokraj vrata. Ono što nisu uspjeli domaći jesu gosti i došli su do drugog pogotka u 79. minuti kada je Anto Matić oboren u naletu prema vratima, a uspješan realizator s bijele točke bio je Božić. Nakon toga domaći su ipak poentirali u 81. minuti kada je Marić bio precizan iz slobodnog udarca s 20-ak metara poslavši loptu uz samu lijevu vratnicu, a u samom finišu, u 90. minuti, gosti su mogli i „podebljati“ prednost kada je Ilijašević dobro pucao s desne strane, vratar Radman loptu odbio na koju je natrčao Matijašević i poslao je preko vrata.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.