sunja-n

Susret dviju generacija „Sunjskog“ i „Mladosti“ za Dan branitelja Sunje

SUNJA – U sklopu obilježavanja Dana branitelja Sunje odigrane su i utakmice dviju generacija, juniorske i veteranske, domaćeg Nogometnog kluba „Sunjski“ i petrinjske „Mladosti“.

Juniori „Mladosti“ bili su uspješniji 3:1, a poveli su u 27. minuti kada je Šako, s lijeve strane, sa sredine igrališta ubacio loptu pred domaća vrata gdje je Tepić bio brži od vratara Jergovića i nogom je skrenuo u mrežu. Povećanje rezultata uslijedilo je u 43. minuti na gotovo istovjetan način kada je ovaj puta Tepić bio asistent, s desne strane, a Mioković glavom matirao vratara Ivankovića. U 50. minuti Petrinjci su stigli i do trećeg pogotka kada je Mioković, iz sredine kaznenog prostora, povratnom loptom pronašao Keserovića na rubu šesnaesterca i domaća mreža se zatresla treći puta. Domaći su ozbiljnije uzvratili u 55. minuti kada je Pehlić naciljao samo vratnicu, a isti igrač, pet minuta kasnije, bio je asistent Lončareviću, s desne strane u sredinu kaznenog prostora, za uspješnu realizaciju i smanjenje prednosti gostiju.

Nakon njih snage su odmjerili i veterani, a „Mladostaši“ su bili bolji 5:0, za koje je Kokan postigao dva pogotka, te po jedan Ognjenović, Pezić i Teofanović.