lov-ork

U KUP-u „Ružica Meglaj-Rimac“ „Lovrekice“ poražene od „Orke“

PETRINJA – Prvi puta u povijesti Grada Petrinje odigrana je utakmica 1. kola ženskog košarkaškog KUP-a „Ružica Meglaj-Rimac“ – Regije Centar, a snage su odmjerile ŽKK „Lovrekice“ iz Petrinje i ŽKK „Orka“ iz Zagreba.

U zanimljivoj i kvalitetnoj utakmici Zagrepčanke su u konačnici bile uspješnije 63:61 (20:12, 17:15, 15:22, 9:14), a Ivan Boras, trener domaćih košarkašica, na kraju je kazao: „Odlično smo otvorili prvo poluvrijeme i imali smo deset poena prednosti na poluvremenu (37:27), a loše otvaranje drugog poluvremena i njihova serija 9:0 nas je kasnije skupo koštala. Poraz 63:61 i kada su bile na koljenima, gostujuća ekipa, tih nekoliko kontranapada smo prokockali i šteta. Bila je lijepa utakmica, kvalitetna, čvrsta s obje strane, s usponima i padovima obje ekipe, ali malo više sreće njima na kraju. Da smo možda te kontre, kada smo odlično odradili posao u obrani, došli do nekakvih lopti, istrčali kontru i onda tu zeznemo se nekako, spetljamo, ali dobro. Energetski smo pali, kao i oni, a to je i logično.“

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "deleted_client",
  "error_description": "The OAuth client was deleted."
}
See here for documentation.

Dodao je i kako je na kraju rezultat mogao otići i na domaću stranu, o čemu rezultat dovoljno govori, a gledatelji koji su bili mogli su uživati u dobroj utakmici.