mla-seg-n

U prijateljskom ogledu Segesta bolja od Mladosti

PETRINJA – U nastavku priprema za proljetni nastavak prvenstva Treće nogometne lige – Centar nogometaši petrinjske Mladosti ugostili su prvenstvenog suparnika, momčad Segeste iz Siska, od koje su poraženi 2:0.

Na početku susreta viđena su dva dobra pokušaja, najprije Marovića s domaće strane kada je s ruba kaznenog prostora škaricama poslao loptu preko vrata, dok su gosti pokušali iz slobodnog udarca s dvadesetak metara preko Kožića, ali lopta je završila u naručju vratara Gugeca. Nakon toga najveću prigodu domaći su ostvarili u 38.minuti u akciji Perića po lijevoj strani kada je u sredini kaznenog prostora pronašao Miokovića nakon čijeg je udarca gostujući vratar Jagatić u padu uspio odbiti loptu i sačuvati svoju mrežu. Četiri minute kasnije i gosti su bili u dobroj prigodi kada je Tarasenko s lijeve strane ubacio paralelnu loptu s vratima na drugu stranu gdje je Radošević zakasnio za djelić sekunde.

Na početku drugog dijela, u 49. minuti, Marović je, nakon ubačaja Lovića iz slobodnog udarca, bio u još boljoj prigodi, ali s peterca glavom je proslijedio loptu u naručje vratara Skendera, a pet minuta kasnije Miočinović se sjurio po desnoj strani i na rubu šesnaesterca pronašao Jandrića koji je neometan naciljao uz samu vratnicu. Odmah nakon toga brzo su uzvratili i gosti po lijevoj strani kada je Luiz ubacio loptu pred domaća vrata gdje se našao Ria i matirao vratara Gugeca, koji je ipak bio uspješniji u 62.minuti nakon Radoševićevog udarca iz slobodnog udarca s dvadeset metara kada je izbacio loptu i svoga donjeg lijevog kuta. Isto tako bio je uspješan i minutu kasnije kada se pred njim našao Tarasenko, ali u 74.minuti domaća mreža se zatresla i drugi puta kada se pred vratima, na ubačaj Kožića s lijeve strane, najbolje snašao Fran Knežević, dok je za domaće još jednom pokušao i Lovrić u 80.minuti iz slobodnog udarca s 25 metara, s desne strane, međutim i ovaj puta lopta je prohujala uz samu vratnicu.