sis-pet

U županijskom ogledu Siscia bolja od Petrinjčice

SISAK – Nogometaši Petrinjčice, u 10. kolu 2. HMNL – Zapad, gostovali su u Sisku kod momčadi Siscie od koje su poraženi 10:2.

Petrinjski „Dječji vrtić“ dobro se držao sve do 25. minute kada je nakon toga prevagnulo veće igračko iskustvo domaćih predvođeno Marovićem, Hamzagićem, Bobincem, Žarkovićem, Balenom…., a ogled je počeo domaćim vodstvom u 2. minuti preko Žarkovića na preciznu asistenciju Hamzagića, dok su Petrinjci poravnali tri minute kasnije odličnim udarcem Vujnovića s 15-ak metara. Nakon toga Balen i Bobinac su naciljali vratnice, a pet sekundi prije kraja prvog dijela Siščani su došli do nove prednosti kada se Žarković odlučio na udarac s desetak metara i kada se lopta od bloka odbila do usamljenog Hamzagića koji ju je iz blizine samo pospremio u praznu mrežu.

U petoj minuti nastavka Petrinjci su došli do novog poravnanja kada je pred domaćim vratima Marović oborio Miokovića, a Gršić bio precizan iz kaznenog udarca za 2:2. To je nažalost, uz kasnije vratnicu Kikića, bilo sve što su Petrinjci uspjeli materijalizirati jer tada je krenula domaća serija u kojoj je dva puta precizan bio Hamzagić, te po jednom Marović, Balen, Galonja, Bobinac, Prpić i Vincelj, dok su Galonja i na samom kraju domaći vratar Mrkobrada, nakon šestog akumuliranog prekršaja Petrinjaca, uspjeli pogoditi samo okvir vrata.