vrbovec

Vinko Kadečka i Vedran Mitrović prvaci države slobodnim načinom hrvanja

VRBOVEC – U Vrbovcu je održano Prvenstvo Hrvatske slobodnim načinom hrvanja za seniore i seniorke. Ukupno je nastupilo 64 seniora i 7 seniorki iz 19 klubova.

Za Hrvački klub „Petrinja“ nastupilo je 12 hrvača i 1 hrvačica, a osvojili su ukupno 6 medalja, te su kod seniora zauzeli momčadski drugo mjesto iza HK „Sesvetski Kraljevec“.

Prvacima države su postali Vedran Mitrović i Vinko Kadečka, a rezultati po kategorijama su:

70 kg: Marko Mitrović – 5. mjesto

Još su nastupili: Andreo Kolić, Ivan Barišić, Kristijan Prečanica i Bartol Tišinić.

Kod seniorki imali su samo jednu predstavnicu, Teu Kretić (53 kg) koja je osvojila 2. mjesto.

Na ovo prvenstvo Petrinjci su otišli bez nekih standardnih prvotimaca, te su na kraju zadovoljni postignutim rezultatima.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "deleted_client",
  "error_description": "The OAuth client was deleted."
}
See here for documentation.

Znakovito je i to da je Vinko Kadečka, uz već osvojeni naslov prvaka grčko-rimskim načinom hrvanja, osvojio i naslov prvaka Hrvatske slobodnim načinom ostvarivši četiri uvjerljive pobjede u kategoriji do 97 kg, te mu je ovo bio posljednji nastup na prvenstvima slobodnim načinom.