mos-mla-n

Moslavina Mladosti „podarila“ „pola tuceta“

KUTINA – U sklopu priprema za proljetni nastavak prvenstva Treće nogometne lige – Centar nogometaši petrinjske Mladosti gostovali su u Kutini kod momčadi Moslavine, člana Četvrte nogometne lige – Središte – Podskupine B, od koje su poraženi 6:2.

Domaći su otvorili golijadu u 16.minuti kada je najprije Lončarević, nakon udarca iz kuta s desne strane, odlično pucao u donji desni kut gostujućeg vratara Gugeca koji je uspio izbaciti loptu izvan igrališta i nakon novog udarca iz kuta, ovaj puta s lijeve strane, Lončarević se našao na drugoj vratnici i prvi puta uspješno poentirao. Nakon toga Petrinjci su došli u dvije mat prigode za domaćine kada se u 19.minuti Miočinović po desnoj strani sjurio u kazneni prostor i u sredini uposlio Miokovića koji je pred praznim vratima promašio cijelu loptu, dok su u 24.minuti imali prigodu i iz kaznenog udarca kada je prethodno nepropisno zaustavljen Pipalović, a Lovrićev „mlaki“ udarac s „kreča“ domaći vratar Ilinić bez problema je ukrotio. Poslije toga uzvratili su i domaći brzim kontrama u 27. i 35.minuti kada su se Dajčar i Horvat našli „oči u oči“ s vratarom Gugecom koji je na kraju izašao pobjednikom. Ipak, u 40.minuti Petrinjci su poentirali kada je Baniček ubacio loptu s lijeve strane pred domaća vrata gdje se našao Lovrić i glavom naciljao nebranjeni dio mreže za poravnanje koje je potrajalo do posljednje minute prvog dijela kada se ovaj puta Lončarević našao sam pred Gugecom kojeg je uspio prebaciti i poslati loptu u mrežu.

Na početku drugog dijela, u 52.minuti, Lončarević je došao i do „hat-tricka“, a počelo je prigodom Dajčara koji je s lijeve strane gađao suprotni kut, ali lopta se odbila od vratnice do trostrukog strijelca Lončarevića. U 60.minuti i domaći su došli do kaznenog udarca kada je nepropisno zaustavljen Dajčar, a uspješan realizator najstrože kazne bio je Peranić. Šest minuta kasnije i Slekovac se našao sam pred vratarom Gugecom kojeg je uspio matirati, kao i još jednom Lončarević u 69.minuti koji je svojim četvrtim pogotkom zaključio „pola tuceta“ Petrinjcima, što je mogao čak i „podebljati“ dvije minute kasnije u čemu mu se ispriječila vratnica, a golijadu je zaključio Lovrić u 75.minuti preciznim udarcem s desetak metara nakon ubačaja Handanovića s lijeve strane.

Novu provjeru Petrinjci će imati u srijedu, 15.veljače, kada će od 19 sati gostovati u Mraclinu kod istoimenih domaćina, člana Četvrte nogometne lige – Središte – Podskupine B.