mla-mos-n

U prijateljskom ogledu Mladost nadigrala Moslavac

PETRINJA – U sklopu priprema za proljetni nastavak prvenstva Treće nogometne lige – Centar nogometaši petrinjske Mladosti ugostili su momčad Moslavca iz Popovače, člana Prve županijske nogometne lige sisačko-moslavačke, od koje su bili bolji 3:0.

Petrinjci su do prednosti došli već u 9.minuti kada se Alapić probio po desnoj strani i ubacio upotrebljivu loptu pred gostujuća vrata odakle je izbačena na rub kaznenog prostora gdje ju je prihvatio Handanović i ljevicom precizno pospremio u mrežu. Nakon toga domaći su najbliže povećanju prednosti bili u 20.minuti kada je Domagoj Šipuš, s desne strane, ubacio loptu na peterac odakle je Mioković naciljao lijevu vratnicu od koje se odbila do desne, a potom u polje.

U drugom  dijelu viđena su još dva pogotka kada je oba puta poentirao Jandrić u samo tri minute, odnosno u 77. je pred gostujućim šesnaestercem odradio solo dionicu i efektno svladao vratara Sliška, te u 80.minuti kada je pred samim vratima glavom skrenuo loptu u mrežu na ubačaj Tepića s desne strane.

Novu provjeru Petrinjci će imati u subotu, 04.veljače, kada će, od 11 sati, ugostiti prvenstvenog suparnika Segestu iz Siska.