ironman-n

„Ironman“ Davor Pavičić putuje na SP na Havaje

KALMAR/PETRINJA – Petrinja je dobila svog prvog „Ironmana“ koji se uspio kvalificirati na Svjetsko prvenstvo u ovom vrhunskom sportu izdržljivosti (3800 m plivanja – 180 km vožnje biciklom – 42 km trčanja) koje će biti održano u gradu Koni na Havajima.

Naime, prošlog vikenda Davor Pavičić, član Triatlon kluba „Petrinja“, uspješno po tko zna koji put završio je kraljevsku ultra disciplinu pod imenom „Ironman“. U svojoj vrhunskoj izvedbi, u Švedskom gradu Kalmaru, kojom je osvojio 4. mjesto u kategoriji 55-59 godina rezultatom 10:41:30 i ušao u cilj zauzevši tako ukupno 280. mjesto od 1800 natjecatelja.

Svjetsko prvenstvo u Ironmanu bit će održano u listopadu 2024. godine stoga Davoru želimo što bolje pripreme za ovu zahtjevnu utrku.