pet-ug-n

Kadeti Petrinjčice poraženi u prvoj utakmici završnice prvenstva regije Centar

PETRINJA – Kadeti Petrinjčice ugostili su u prvoj utakmici završnice prvenstva regije Centar vršnjake Uspinjače Gimke iz Zagreba od kojih su poraženi 6:1.

Rezultat sugerira kako su Petrinjci bili nadigrani, ali situacija na parketu bila je u sasvim drugom ozračju, odnosno konačnom rezultatu najviše su „kumovala“ dva istaknuta pojedinca u gostujućim redovima: vratar Ivano Jukić koji je bio nepremostiva prepreka i u onim trenucima kada su mnogi već vidjeli loptu u mreži, te Matej Parlov koji je u pobjedu ugradio dva pogotka uz još tri asistencije, a čak je u 23. minuti zamijenio i Jukića kada je izbacio loptu u polje s crte ispred svojih praznih vrata.

Pred njima je još uzvratni dvoboj u Zagrebu u kojem će, nema sumnje, mladi Petrinjci „skupo prodati kožu“.